stereo TV

  stereo TV

  Görüntü deneyiminizi geliştirin

  Bu TV yüksek görüntü kalitesi ve dahili iki hoparlöründen verilen Incredible Surround ses sağlamaktadır. Görüntü derinliğini zenginleştirmek için Artı Kontrast özelliğine, kolay erişilen yan bağlantılara ve 10 Sayfa Teletext'e sahiptir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Görüntü deneyiminizi geliştirin

Kristal Netlik ile

 • Blackline FX resim tüpü yüksek kontrastlı görüntü elde etmenizi sağlar

  Blackline FX, daha iyi kontrast oluşturması için koyu renk cam ve daha fazla parlaklık ve daha fazla kontrast oluşturan, yoğun bir şekilde pigmentle donatılmış fosfordan meydana gelen yeni bir Philips tüptür.

 • Kristal Netlik görüntü derinliğini artırır

  Artı kontrast ve renk geliştirme gibi görüntü iyileştirme özelliklerini bir arada sunan Kristal Netlik, görüntü derinliği sağlar.

 • Gelişmiş ses deneyimi için Incredible Surround™

  Incredible Surround, Philips'in geliştirdiği, ses alanını ciddi şekilde büyüterek sesin içinde kaybolmanızı sağlayan bir ses teknolojisidir. En üst düzey teknolojiyle elektronik faz kaydırması özelliğini kullanan Incredible Surround, sol ve sağ kanalın seslerini, iki hoparlör arasındaki sanal mesafeyi artıracak şekilde birleştirir. Daha geniş olan bu ses dağılımı, stereo efektlerini büyük ölçüde geliştirir ve daha doğal ses boyutları oluşturur. Incredible Surround, ek hoparlörler kullanmaksızın, daha derin ve geniş sesli surround ses elde etmenizi sağlar.

 • Görüntüleme yönteminizi özelleştirmek için Akıllı Görüntü ve Akıllı Ses

  Akıllı Görüntü ve Akıllı Ses için Philips önayar modları, uzaktan kumanda üzerindeki tek bir tuş yoluyla doğrudan erişim sağlar. Çeşitli görüntü ve ses modları için optimum görüntü ve ses ayarları seçebilirsiniz.

 • Teletexte hızlı erişim için 10 Sayfa Akıllı Metin.

  Teletext, çoğu yayıncının yayınladığı ortak bir sistemdir. 10 sayfalık akıllı metin özelliği, sayfaları değiştirirken son derece hızlı bir bilgi erişimi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: