3D LCD monitör, LED arka aydınlatma

  3D LCD monitör, LED arka aydınlatma

  3D oyun deneyimini geniş ekranda yaşayın

  3D oyunların keyfini Philips 273G LED monitörle çıkarın. Geniş ekran, aktif 3D gözlük ve birden fazla HDMI girişiyle oyunlar artık çok daha heyecan verici! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

3D LCD monitör, LED arka aydınlatma

G Line, 68, 6 cm (27 inç), 3D, deklanşör gözlüğü 273G3DHSB/00 Benzer ürünler bul

3D oyun deneyimini geniş ekranda yaşayın

 • 3D Max 120Hz

  3D Max 120Hz

  Philips 3D Max 120Hz ekranla 3D oyunların, filmlerin ve fotoğrafların tadını çıkarın. Full HD çözünürlükle gerçekçi derinliği bir araya getiren kablosuz Aktif deklanşör gözlükleriyle hareket özgürlüğüne sahip olun. Birlikte verilen PC yazılımı hem 3D oyun oynamanızı sağlar hem de 2D içeriği 3D'ye dönüştürür. 1920x1080 çözünürlükte gerçeği andıran derinlik ve gerçekçilik için kullanılan son nesil hızlı geçişli ekranlarla en yeni 3D PC ve Blu-Ray oyunlar harika bir akıcılığa ve keskinliğe kavuşur. Gerçekçi derinliğe sahip 3D videolar ve filmlerle kendinizi aksiyonun içinde bulacaksınız.

 • Son derece zengin siyah ayrıntılar için 20000000:1 SmartContrast oranı

  Son derece zengin siyah ayrıntılar için 20000000:1 SmartContrast oranı

  En yüksek kontrasta ve canlı görüntüye sahip LCD flat ekranı istiyorsunuz. Philips gelişmiş video işleme ile bir araya gelen olağanüstü ışık kısma ve arka aydınlatmayı güçlendirme teknolojisi, canlı görüntüler sağlar. SmartContrast, mükemmel siyah seviyesi ve koyu gölgelerle renklerin doğru çevrimiyle kontrastı artırır. Yüksek kontrasta ve canlı renklere sahip, parlak ve gerçeğe yakın bir görüntü sağlar.

 • SmartImage: Optimize, kullanıcı dostu ekran deneyimi

  SmartImage: Optimize, kullanıcı dostu ekran deneyimi

  SmartImage, ekranınızda görüntülenen içeriği analiz ederek size en iyi görüntü performansını sunan öncü Philips teknolojisidir. Kullanıcı dostu bu arayüz İş, Görüntü, Eğlence, Ekonomi gibi çeşitli modlar arasından uygulamaya en uygun olanı seçmenizi sağlar. Yaptığınız seçime bağlı olarak SmartImage kontrastı, renk doygunluğunu, fotoğraf ve videoların netliğini dinamik olarak optimum hale getirerek mükemmel bir görüntü performansı sağlar. Ekonomi modu önemli enerji tasarrufu sağlar. Tüm bunlar tek tuşa basarak gerçek zamanlı olarak elinizin altında!

 • 2D oyunlar için 2 ms yenileme süresiyle SmartResponse

  2D oyunlar için 2 ms yenileme süresiyle SmartResponse

  SmartResponse, tepki sürelerini hızlı tepki gerektiren oyunlar ve filmler gibi özel uygulama gereksinimlerine göre otomatik olarak ayarlayarak titreşimsiz, aralıksız ve gölgesiz görüntüler üreten özel bir Philips teknolojisidir.

 • HDMI özellikli en yeni Blu-ray ve oyun konsollarıyla Otomatik 3D

  HDMI 1.4a uyumlu Blu-ray oyun ve film oynatıcılarında Philips 3D ekran 3D moduna otomatik olarak geçerek olağanüstü görüntüleri anında ekranınıza getirir. Böylece zahmetli ayarlama işlemleri yapmanız gerekmez.

 • Rahat seyir için kablosuz aktif 3D deklanşör gözlüğü

  Kablosuz, şarj edilebilir aktif deklanşör gözlüğüyle kendinizi özgür bırakın. Artık en sevdiğiniz oyunları oynarken ya da video izlerken sınırlı görüş açıları canınızı sıkmayacak.

 • PC yazılımıyla 2D içeriklerinizi 3D'ye dönüştürün

  Birlikte verilen PC yazılımıyla 2D oyun, film ve video koleksiyonunuzu yeniden keşfedin. Farenizi tıklatın ve tüm içeriğinizin göz alıcı 3D derinliğine kavuşmasını hayranlıkla izleyin.

 • Kusursuz görüntü için LED teknolojisi

  Beyaz LED'ler, tamamen yanarak tutarlı parlaklık veren ve daha hızlı çalışma süresi sunan dijital cihazlardır. LED'ler cıva içermediğinden, geri dönüşüm ve atık işlemleri çevreye zarar vermeden gerçekleştirilir. LED'ler sayesinde LCD arka aydınlatması daha iyi kontrol edilir ve bunun sonucunda son derece yüksek, mükemmel bir kontrast oranı elde edilir. Ayrıca, ekranın her noktasında tutarlı parlaklık sayesinde doğal renkler sunar.

 • Philips SmartControl ile kolayca yapılabilen ekran ayarları

  Ekran ayarlarını yapmayı sağlayan PC yazılımı. Ekran ayarları için Philips iki seçenek sunar. Ekran Menüsü'nde ekranın üstündeki düğmeleri kullanarak gezinebilir veya daha alışık olduğunuz bir biçimde ekran ayarlarını yapmak için Philips SmartControl yazılımını kullanabilirsiniz.

 • Cıva İçermez çevre dostu ekran

  LED arka aydınlatmalı Philips monitörlerde, insanlar ve hayvanlar için en tehlikeli doğal maddelerden biri olan cıva bulunmaz. Bu sayede ekranın üretiminden atılmasına kadar, yani tüm kullanım ömrü boyunca çevreye verilen zarar minimuma indirilmiş olur.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Baş dönmesi, baş ağrısı veya yönelim bozukluğu gibi rahatsızlıkları önlemek için uzun süre 3D izlememenizi öneririz.
 • Ebeveynler, 3D izleme sırasında çocuklarının yanında bulunmalı ve yukarıda belirtilen rahatsızlıklardan birini yaşamadıklarından emin olmalıdır. 3D izleme, 6 yaş altındaki çocuklara önerilmez.
 • 3D ve sağlık konusunda daha fazla bilgi edinmek için lütfen kullanma kılavuzunu dikkatle okuyun.
 • 3D oyunlara yönelik PC yazılımı (TriDef 3D) AMD/ATI grafik kartı gerektirir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: