LCD TV

  LCD TV

  Mükemmel tasarım, güçlü performans.

  Full HD 1080p ekranla mükemmel performansı yaşayın. Güçlü Pixel Plus HD Motoru ve muhteşem görünmez ses ile birlikte bu Flat TV, sizi asla yarı yolda bırakmaz. Tüm faydaları görün

 • Mükemmel tasarım, güçlü performans.

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Mükemmel tasarım, güçlü performans.

Üstün görüntü ve ses kalitesiyle.

 • Daha çok detay, derinlik ve netlik için Pixel Plus HD

  Daha çok detay, derinlik ve netlik için Pixel Plus HD

  Pixel Plus HD, izleyicilerin canlı, doğal ve gerçek içerik izlemesini sağlayan bir görüntü işleme teknolojisidir. Sonuç, her türlü HD kaynağından inanılmaz ayrıntı ve derinlikle, gerçek yaşamla aynı mükemmellikte bir görüntüdür.

 • 1920 x 1080p çözünürlüklü Full HD LCD ekran

  1920 x 1080p çözünürlüklü Full HD LCD ekran

  Full HD ekran, 1920 x 1080p geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, mümkün olan en iyi görüntü kalitesi için, HD kaynaklarının en yüksek çözünürlüğüdür. En yeni Blu-ray ve gelişmiş HD oyun konsolları da dahil tüm kaynaklardan, 1080p sinyalleri desteklediği için gelecekteki gelişmelere tamamen uyumludur. Bu kadar yüksek sinyal kalitesi ve çözünürlüğünü desteklemek için sinyal işleme mükemmel şekilde yükseltilmiştir. Harika parlaklık ve renklerle birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titreşimsiz görüntüler üretir.

 • Parlak, doğal görüntüler için 28,9 milyar renk

  Parlak, doğal görüntüler için 28,9 milyar renk

  En gelişmiş renk işleme ile canlı ve doğal görüntüler. 3 renk kanalı (RGB), toplam görüntü işleme gücünü 28,9 milyar renge çıkaracak şekilde optimum hale getirilir. Gelişmiş algoritmalar, ince renk gölgelerini ve ten tonlarını algılar ve bunları en doğal renkleri verecek biçimde işler.

 • USB üzerinden fotoğraf ve müzik keyfi

  USB üzerinden fotoğraf ve müzik keyfi

  USB konektörü birçok USB-Stick'teki (USB bellek sınıfı cihaz) jpeg resimlere ve mp3 müziklere erişmenizi sağlar. USB'yi televizyonun yanındaki yuvaya takın ve kullanımı kolay ekran içerik tarayıcısını kullanarak fotoğraf ve müzik dosyalarınıza erişin. Artık fotoğraflarınızı ve müziğinizi kolayca görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

 • Full HD bağlantı için Easylink özellikli 3 HDMI giriş

  EasyLink, fonksiyonları bağlı cihazlar ve TV arasında paylaştırmak için HDMI CEC endüstri standardı protokolünü kullanır. Easylink ile, TV'nizdeki ve bağlı cihazlardaki ana fonksiyonları çalıştırmak için sadece uzaktan kumanda gerekir. HDMI, üstün görüntü kalitesi için kaynak ile ekran arasında sıkıştırılmamış dijital RGB bağlantısı yapar. HDMI, HDCP kopya koruması kullanır. TV'nin arkasında bulunan 2 ve yanında bulunan 1 HDMI girişi ile, HD setüstü kutusu, Blu-ray oynatıcı ve Oyun Konsolu veya Dijital Video Kamera gibi birden fazla HD kaynağı bağlayabilirsiniz.

 • PC girişi televizyonunuzu bir PC monitörü olarak kullanmanızı sağlar

  PC girişi ile televizyonunuzu VGA kablosuyla bir bilgisayara bağlayabilir ve PC monitörü olarak kullanabilirsiniz.

 • Görüntüleme yönteminizi özelleştirmek için Akıllı Görüntü ve Akıllı Ses

  Akıllı Görüntü ve Akıllı Ses için Philips önayar modları, uzaktan kumanda üzerindeki tek bir tuş yoluyla doğrudan erişim sağlar. Çeşitli görüntü ve ses modları için optimum görüntü ve ses ayarları seçebilirsiniz.

 • Işık Sensörlü Aktif Kontrol, en uygun görüntüyü sağlar

  Aktif Kontrol, resim kalitesi ayarlarını otomatik olarak yapmak için gelen analog sinyalleri ölçerek ve analiz ederek resim kalitesini optimize etmenin eşsiz ve akıllıca bir yöntemini sağlar. Işık Sensörlü Aktif Kontrol, resim parlaklığını odadaki ortam aydınlık seviyesine göre ayarlamak için bir sensör kullanır.

 • İnanılmaz ses ile görünmez hoparlörler

  Kabin tasarımıyla kusursuz biçimde birleşen görünmez bir ses sistemi. Incredible Surround, daha derin ve geniş bir surround ses deneyimi sağlar. Zengin izleme deneyimini tamamlayan net ve hacimli bir ses performansı sağlar.

 • DVB-T alımı için Entegre Dijital Tuner

  Dahili Dijital DVB-T tuner sayesinde ek bir alıcı kullanmadan dijital karasal TV yayınlarını alabilirsiniz. Dağınıklık olmadan kaliteli TV keyfini çıkarın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: