Flat TV

  Flat TV

  Üstün görüntü kalitesi

  Bu şık LCD TV'de Digital Crystal Clear (Dijital Kristal Netlik) teknolojisi ile bulutsuz bir gökyüzü kadar net görüntüler ve evinizi sinema salonundan farksız kılacak gerçeküstü derinliğe ve netliğe sahip ses elde edersiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Matchline Flat TV

26 inç, LCD, Aşamalı Tarama 26PF9946/12 Benzer ürünler bul

Üstün görüntü kalitesi

 • En iyi görüntü kalitesi için Aşamalı Tarama özelliğine sahip komponent video

  En iyi görüntü kalitesi için Aşamalı Tarama özelliğine sahip komponent video

  Aşamalı Tarama, resmin dikey çözünürlüğünü iki katına çıkararak fark edilir şekilde daha net bir resim sağlar. Önce tek satırları daha sonra çift satırları taramak yerine, her iki alan birden aynı anda taranır. Maksimum çözünürlük kullanılarak, anında görüntünün tamamı oluşturulur. Bu o kadar hızlı gerçekleştirilir ki insan gözü daha keskin, titreşimsiz bir görüntü algılar.

 • Yüksek çözünürlükte LCD WXGA ekran, 1280 x 768p

  En son LCD ekran teknolojisine sahip bu WXGA ekran, size 1280 x 768p piksel değerinde son derece gelişmiş bir HD çözünürlüğü sunar. Optimum parlaklık ve üstün renk kalitesi ile birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titremesiz görüntüler üretir. Bu canlı ve net görüntü, size inanılmaz bir izleme deneyimi yaşatacak.

 • Digital Crystal Clear (Dijital Kristal Netlik), sinema benzeri, canlı görüntüler verir

  Digital Crystal Clear (Dijital Kristal Netlik) özelliği, görüntü yeniliklerini içeren ve görüntü kalitesini dijital olarak en iyi kontrast, renk ve keskinlik düzeylerine ayarlayan bir pakettir. Bu, canlı, sinemadakine benzer görüntüler seyretmeye benzer.

 • Işık Sensörlü Aktif Kontrol, en uygun görüntüyü sağlar.

  Aktif Kontrol, resim kalitesi ayarlarını otomatik olarak yapmak için gelen analog sinyalleri ölçerek ve analiz ederek resim kalitesini optimize etmenin eşsiz ve akıllıca bir yöntemini sağlar. Işık Sensörlü Aktif Kontrol, resim parlaklığını odadaki ortam aydınlık seviyesine göre ayarlamak için bir sensör kullanır.

 • Sinema benzeri bir ses deneyimi için Virtual Dolby Surround

  Sanal Dolby Surround, surround ses efektlerini güçlendirmeye yönelik bir ses teknolojisidir. Arkaya ek hoparlör yerleştirmeden Dolby Pro Logic etkisi yaratır. Televizyon izlemekten daha çok keyif alırsınız.

 • Sevdiğiniz radyo istasyonlarını dinlemek için dahili FM tuner.

  40 istasyon hafızalı bir FM tuner dahili olarak bulunmaktadır. Ekranda istasyon adı gösterme özelliği, gezinmeyi kolaylaştırır ve dinleme sırasında kullanılmak üzere kullanışlı bir Saatli Ekran Koruyucusu da yer almaktadır.

 • PC içeriğini televizyonunuzdaki ikinci bir pencerede görüntüleyebilirsiniz

  Picture-in-Graphics, ana resmin içinde, ana TV ekranınızdaki veri/grafikleri izlemenizi sağlayan küçük bir penceredir. Veri/grafiklerle TV'yi aynı anda seyredebilmenizi sağlar.

 • İki sayfalı teletekst aynı anda iki sayfanın birden gösterilmesini sağlar

  Çift teletekst sayfası, iki teletekst sayfasını aynı anda yan yana görüntüleyebilmenizi sağlar

 • Teletekste hızlı erişim için 10 Sayfa Akıllı Metin.

  teletekst, çoğu yayıncının yayınladığı ortak bir sistemdir. 10 sayfalık akıllı metin özelliği, sayfaları değiştirirken bilgiye son derece hızlı erişim sağlar.

 • PC girişi televizyonunuzu bir PC monitörü olarak da kullanmanızı sağlar

  PC girişi ile televizyonunuzu bir bilgisayara bağlayabilir ve bir PC monitörü olarak kullanabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: