LCD Monitör ve Dijital TV alıcısı

  LCD Monitör ve Dijital TV alıcısı

  Şık ambalajında Dijital Full HD TV monitör

  Dijital TV alıcılı bu şık ve gözalıcı Full HD 1080p monitörle mükemmel bir multimedya deneyimi yaşayın! HDMI ve AV girişleri ve güçlü sesiyle 231T1, eğlencenin çıtasını yükseltiyor! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD Monitör ve Dijital TV alıcısı

58 cm (23") geniş T-line, 1920x1080 Full HD 231T1SB/00 Benzer ürünler bul

Şık ambalajında Dijital Full HD TV monitör

 • 1920 x 1080p çözünürlüklü Full HD LCD ekran

  1920 x 1080p çözünürlüklü Full HD LCD ekran

  Full HD ekran, 1920 x 1080p geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, mümkün olan en iyi görüntü kalitesi için, HD kaynaklarının en yüksek çözünürlüğüdür. En yeni Blu-ray ve gelişmiş HD oyun konsolları da dahil tüm kaynaklardan, 1080p sinyalleri desteklediği için gelecekteki gelişmelere tamamen uyumludur. Bu kadar yüksek sinyal kalitesi ve çözünürlüğünü desteklemek için sinyal işleme mükemmel şekilde yükseltilmiştir. Harika parlaklık ve renklerle birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titremesiz görüntüler üretir.

 • HDMI-Ready ile yüksek kalite multimedya deneyimi

  HDMI-Ready ile yüksek kalite multimedya deneyimi

  HDMI uyumlu bir cihazda Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arayüzü (HDMI) girişini kabul edecek gerekli donanımlar bulunur. HDMI kablo, PC'den veya istenen sayıda AV kaynağından (set üstü kutular, DVD oynatıcılar, A/V alıcılar ve video kameralar dahil) tek bir kabloyla yüksek kaliteli dijital video ve ses alınmasını sağlar.

 • Son derece zengin siyah ayrıntılar için 50000:1 SmartContrast

  Son derece zengin siyah ayrıntılar için 50000:1 SmartContrast

  En yüksek kontrasta ve canlı görüntüye sahip LCD flat ekranı istiyorsunuz. Philips gelişmiş video işleme ile bir araya gelen olağanüstü ışık kısma ve arka aydınlatmayı güçlendirme teknolojisi, canlı görüntüler sağlar. SmartContrast, mükemmel siyah seviyesi ve koyu gölgelerle renklerin doğru çevrimiyle kontrastı artırır. Yüksek kontrasta ve canlı renklere sahip, parlak ve gerçeğe yakın bir görüntü sağlar

 • Gelişmiş ses deneyimi için Incredible Surround

  Gelişmiş ses deneyimi için Incredible Surround

  Incredible Surround, Philips'in geliştirdiği, ses alanını ciddi bir biçimde büyüterek sesin içinde kaybolmanızı sağlayan bir ses teknolojisidir. Gelişmiş elektronik faz kaydırması özelliğini kullanan Incredible Surround, sol ve sağ kanalın seslerini, iki hoparlör arasındaki sanal mesafeyi artıracak şekilde birleştirir. Daha geniş olan bu ses dağılımı, stereo efektlerini büyük ölçüde geliştirir ve daha doğal ses boyutları oluşturur. Incredible Surround, ek hoparlör kullanmaksızın, daha derin ve geniş bir surround ses elde etmenizi sağlar.

 • DVBT tuner ile MPEG4 HDTV alımı

  HDTV, ek bir alıcı olmadan, mümkün olan en yüksek kalitede görüntü ve sesle Yüksek Çözünürlüklü TV izlemenizi sağlar. En son teknoloji ürünü MPEG-4 formatlarını destekleyen dahili DVBT tuner sayesinde Yüksek Çözünürlüklü TV programlarını ve diğer zengin multimedya içeriklerini Dijital Kalitede izleyebilirsiniz.

 • Akıllı mod izlediğiniz kaynağa göre mükemmel modu seçer

  Optimum görüntü ve ses video kaynağı, içerik türü, odanın çevresi, monitör vs. birçok etkene bağlıdır. Akıllı Mod, televizyonunuzu kullanış biçiminizle kullanışlı biçimde önceden ayarlanmış görüntü ve ses ayarlarına sahiptir. 'Kişisel' ayarı, tercihinize göre kendi görüntü ayarlarınızı tanımlama olanağı sunar, kaydedin ve daha sonraki seçimlerinizde tekrar erişin. Tüm bunlar, optimum ayarlar için kullanışlı bir biçimde televizyonunuza entegre edilmiştir.

 • SmartSound, ses performansı için mükemmel modu seçer

  SmartSound sayesinde Film, Oyun, Müzik gibi çeşitli modları seçerek, seçiminizle ilgili sesi güçlendirecek önceden tanımlanmış frekansları otomatik olarak etkinleştirebilirsiniz

 • Net ve hızlı hareket için 5ms'ye kadar tepki süresi

  Tepki süresi, sinyal tepki süresini milisaniye cinsiden ölçer. Hızlı tepki süresi, hızlı hareket eden görüntü veya nesnelerin doğru şekilde görüntülenmesini engelleyen gözle görülür kusurları ortadan kaldırdığı için daha iyidir. Bu LCD panel, LCD TV'nizi daha net ve hızlı hareketlerle izleyebilmeniz için 5ms tepki süresine sahiptir.

 • TV programlarını PC monitörünüzde izlemek için entegre TV tuneri

  Monitöre entegre edilmiş, bilgisayar verilerininin yanında televizyon sinyallerini de görüntülemeye yarayan televizyon tuneri.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: