IPS LCD monitör, LED arka aydınlatma

  IPS LCD monitör, LED arka aydınlatma

  Dünyanın ilk ErgoSensor ekranı

  Yenilikçi Philips ErgoSensor monitör, bilgisayar ekranının karşısında ergonomik açıdan en doğru pozisyonda oturmanız için sizi yönlendirebilen dünyanın ilk akıllı ekranıdır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Brilliance IPS LCD monitör, LED arka aydınlatma

P Line, 58, 4 cm (23 inç), Full HD ekran 231P4QRYES/00 Benzer ürünler bul

Dünyanın ilk ErgoSensor ekranı

sağlıklı ve üretken bir çalışma ortamı için

 • Görüntü ve renk hassasiyeti için IPS LED geniş ekran teknolojisi

  Görüntü ve renk hassasiyeti için IPS LED geniş ekran teknolojisi

  IPS ekranlarda 178/178 derece ekstra geniş izleme açısı sağlayan gelişmiş bir teknoloji kullanılır; böylece hemen hemen her açıdan, 90 derecelik Pivot modunda bile TV izleyebilirsiniz! Standart TN panellerden farklı olarak IPS ekranlar, size canlı renklerle olağanüstü net görüntüler sunar. Sadece fotoğraflar, filmler ve web'de gezinme için değil, aynı zamanda her zaman renk hassasiyeti ve tutarlı parlaklık gerektiren profesyonel uygulamalar için de idealdir.

 • SmartErgoBase, kullanıcı dostu ergonomik ayar yapılmasını sağlar

  SmartErgoBase, kullanıcı dostu ergonomik ayar yapılmasını sağlar

  SmartErgoBase, ergonomik ekran konforu sunan ve kabloların düzenlenmesini sağlayan bir monitör ayağıdır. Ayağın kullanıcı dostu yüksekliği, yana yatma özelliği, eğilme özelliği ve dönme açısı ayarları monitörün yorgun geçen bir günün fiziksel gerginliğini azaltacak ve maksimum konforu sağlayacak şekilde konumlandırılması için ayarlanabilir; kablo düzenleme özelliği kablolardan kaynaklanan dağınıklığı azaltır, çalışma alanını düzenli tutar.

 • Düşük çerçeve-masa yüksekliğiyle maksimum okuma konforu

  Düşük çerçeve-masa yüksekliğiyle maksimum okuma konforu

  Gelişmiş SmartErgoBase sayesinde Philips monitörü neredeyse masa seviyesine kadar alçaltarak rahat görüş açısı sağlanır. Düşük çerçeve-masa yüksekliği bilgisayarda çalışırken bifokal, trifokal veya progresif camlı gözlük kullananlar için çok uygundur. Ayrıca boyu farklı uzunluklardaki kullanıcıların uygun açıyı ve yüksekliği ayarlamasına imkan vererek yorgunluğu ve gerginliği azaltır.

 • Daha sağlıklı bir çalışma biçimi için ErgoSensor

  Philips'e göre insanlar çalışma koşullarına değil, çalışma koşulları insanlara uymalıdır. Philips, monitöre entegre edilerek kullanıcı davranışlarını algılayıp ölçen dünyanın ilk yenilikçi teknolojisi olan "ErgoSensor" teknolojisini geliştirdi. ErgoSensor, kullanıcıları bilgisayar karşısında ergonomik bir pozisyonda oturmaları için yönlendirir; optimum bakma mesafesi ve ergonomik boyun açısı ile ilgili düzeltici geribildirim verir ve mola önerisinde bulunur. Ayrıca, kullanıcının ekran karşısında olmadığı zamanları algılayıp monitörü kapatarak %80'e varan oranda enerji tasarrufu sağlar.

 • DisplayPort ile ses ve görüntü tek bir uzun kablo üzerinde

  DisplayPort, herhangi bir dönüştürme olmaksızın PC'den Monitöre dijital bağlantı sağlar. DVI standardından daha yüksek özellikleriyle 15 metreye kadar olan kabloları ve 10,8 Gbps/sn veri aktarımını destekler. Bu yüksek performans ve sıfır gecikme süresiyle, en hızlı görüntülemeyi ve en yüksek yenileme hızlarını elde edersiniz: DisplayPort sadece genel ofis ve ev kullanımı için değil, zorlu oyunlar ve filmler, video düzenleme ve çok daha fazlası için de en iyi seçimdir. Çeşitli adaptörlerin kullanımıyla cihazlar arasında uyumluluk da sağlanır.

 • TCO Edge ile %65 oranında geri dönüştürülmüş plastik

  TCO Edge sertifikası, kullanımdaki çevre dostu etiket programlarına kıyasla çevreyi daha çok düşünen ürünlere verilir. Ürün, standart TCO gerekliliklerini yerine getirdiği gibi, %65'i geri dönüştürülmüş plastikten üretilir, enerjiyi verimli kullanır, tehlikeli malzeme kullanımı minimum düzeydedir, ambalajı %100 geri dönüştürülebilir özelliktedir ve kolayca geri dönüştürülebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu ICT sınıfının en iyisi, son teknoloji ürünü Philips monitör size pek çok avantaj sunmakla kalmayıp çevrenin korunmasına yardımcı oluyor, size de ürünü gönül rahatlığıyla kullanmak kalıyor!

 • 0 watt düğme sayesinde sıfır güç tüketimi

  Monitörün arkasında bulunan 0 watt düğmesine basıldığında monitörün AC güç bağlantısı tamamen kesilir. Böylece güç tüketiminiz sıfıra inerek karbon ayak iziniz daha da azalır.

 • Boyun pozisyonu algılama ve düzeltme önerisi

  Akıllı vücut pozisyonu algılama sensörüne sahip olan yenilikçi Philips ErgoSensor monitör, bilgisayar ekranının karşısında ergonomik açıdan doğru bir pozisyonda oturmanız için size etkileşimli olarak önerilerde bulunur.

Tüm teknik özellikleri gör
 • EPEAT Gold, sadece Philips ürününün tescil edildiği yerlerde geçerlidir. Ülkenizdeki tescil durumunu öğrenmek için lütfen www.epeat.net adresini ziyaret edin.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: