LCD geniş ekran monitör

  LCD geniş ekran monitör

  İş verimliğinizi artırın

  Çalışma amaçlı profesyonel LCD Ekran: Büyük ve geniş ekranlı Philips 230WP7 üçlü giriş seçeneği ve süper geniş izleme açısı ile işinizi daha iyi yapmanızı sağlarken, ergonomik tabanı ve USB çözümü ile kolaylık ve rahatlık sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Brilliance LCD geniş ekran monitör

58 cm (23"), WUXGA 230WP7NS/00 Benzer ürünler bul

İş verimliğinizi artırın

 • İki A4 sayfayı yan yana görüntüleyebilmek için ideal, büyük ve geniş ekran

  İki A4 sayfayı yan yana görüntüleyerek verimliliği artıran büyük, geniş ekran.

 • Ekranı 90 derece döndürme ve akıllı kablo yönetimi

  Süper Ergonomik ayak, ergonomik ekran konforu sunan ve akıllı kablo yönetimi sağlayan bir monitör ayağıdır. Ayağın kullanıcı dostu yüksekliği, yana yatma özelliği, eğilme özelliği ve dönme açısı ayarları monitörün uzun bir iş gününün fiziksel gerginliğini azaltacak ve maksimum konforu sağlayacak şekilde konumlandırılması için ayarlanabilir; akıllı kablo yönetimi kablolardan kaynaklanan dağınıklığı azaltır, çalışma alanını düzenli tutar.

 • 'Tam doğru' yükseklik ve açı ayarı için tasarlanmış

  Ergonomik tasarımı, eğim, dönüş ve yükseklik ayarı ile birlikte Philips monitörlerini 'kullanışlı' hale getirir, böylelikle her kullanıcı maksimum görüntüleme konforu ve verimini yakalamak için monitörün konumunu ayarlayabilir.

 • Windows Vista kullanımına hazır

  Vista kullanımına hazır Philips monitörler, eğlence deneyiminizi, verimliliğinizi artırmak ve evinizdeki, ofisinizdeki bilgisayar deneyiminizi kontrol etmenize yardımcı olmak, iş veya oyun için bilgi görüntüleme, bulma ve düzenleme işlemlerini hızla, verimli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmış, görsel olarak gelişmiş ve yüksek sistem gereksinimleri olan bu yeni Windows işletim sistemini canlı ve heyecan verici bir şekilde görüntülemeye hazırdır.

 • SmartManage uyumluluğu LAN tabanlı monitör yönetimi sağlar

  SmartManage, monitörlerin durumunu izlemeye, yönetmeye ve denetlemeye, sorun yaşayan kullanıcılara uzaktan destek sağlamaya yarayan ve tüm bunları LAN üzerinden gerçekleştiren bir sistemdir.

 • Endüstri ortalamasının altında güç tüketimi

  Cihazı çalıştırmak için gereken elektrik gücünde azaltım.

 • WUXGA, daha keskin görüntü için geniş formatta 1920x1200 çözünürlük

  1920 x 1200 çözünürlük veya yaklaşık 2,3 milyon piksel görüntüleme kapasitesini sağlayan Ultra Extended Graphics Array özelliğinin geniş formatı.

 • 178 derecelik en geniş görüntüleme açısı

  178 dereceye varan geniş izleme açısı, her açıdan en net görüntüyü sağlar.

 • Maksimum ekran esnekliği için üç sinyal giriş seçeneği

  Üçlü giriş, bir dijital ve analog sinyal görüntüleme yoludur. Üçlü girişe sahip bir monitör, bir D-Sub (VGA) ve bir DVI-I arayüz bağlantısı sağlar. DVI-I arayüz bağlantısı, eski monitörünüzü güvenli şekilde kullanmak ve maksimum görüntüleme esnekliği sağlamak için, opsiyonel adaptör aracılığıyla dijital veya analog sinyal girişi alır.

 • Kolay bağlantı için dahili yüksek hızlı USB 2.0 çözümü

  Evrensel seri veriyolu (universal serial bus) ya da USB, PC'lerin çevresel donanımlarla bağlantılarını sağlama amaçlı standart bir protokoldür. Düşük maliyetle yüksek hız sağladığından USB, çevresel cihazların bilgisayara bağlanması için kullanılan yöntemler arasında en çok kullanılanıdır. Philips, bir monitöre USB 2.0 çözümü ekleyerek PC'niz ile bir ya da daha fazla USB cihazınız arasında Okuma, Yazma, Yükleme yapmak veya Program, Veri, Dijital Medya ve Müzik dosyalarının transferini mümkün kılan, uygun konumlandırılmış, kullanımı kolay ve yüksek hızlı bir USB bağlantısı sağlamaktadır.

 • Philips SmartControl ile kolayca yapılabilen ekran ayarları

  Ekran ayarlarını yapmayı sağlayan PC yazılımı. Ekran ayarları için Philips iki seçenek sunar. Ekran Menüsü'nde ekranın üstündeki düğmeleri kullanarak gezinebilir veya daha alışık olduğunuz bir biçimde ekran ayarlarını yapmak için Philips SmartControl yazılımını kullanabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: