LCD monitör

  LCD monitör

  Sadece gözleriniz için!

  Şık ve göz alıcı tasarımının yanısıra, tüm aile üyeleri için gözleri yormayan benzersiz bir görüntüleme deneyimi sunan Lightframe LCD'ler, bilgisayar ekranı başında saatler geçiren kişilerin gözleri için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Brilliance LCD monitör

56 cm (22") geniş X-line 220X1SW/00 Benzer ürünler bul

Sadece gözleriniz için!

Yenilikçi Lightframe LCD ile göz yorgunluğunu azaltın

 • SmartImage: Optimize, kullanıcı dostu ekran deneyimi

  SmartImage: Optimize, kullanıcı dostu ekran deneyimi

  SmartImage, ekranınızda görüntülenen içeriği analiz ederek size en iyi görüntü performansını sunan öncü Philips teknolojisidir. Kullanıcı dostu bu arayüz İş, Görüntü, Eğlence, Ekonomi gibi çeşitli modlar arasından uygulamaya en uygun olanı seçmenizi sağlar. Yaptığınız seçime bağlı olarak SmartImage kontrastı, renk doygunluğunu, fotoğraf ve videoların netliğini dinamik olarak optimum hale getirerek mükemmel bir görüntü performansı sağlar. Ekonomi modu önemli enerji tasarrufu sağlar. Tüm bunlar tek tuşa basarak gerçek zamanlı olarak elinizin altında!

 • TrueVision: Laboratuar kalitesinde ekran performansı

  TrueVision: Laboratuar kalitesinde ekran performansı

  TrueVision, monitör ayarı ve ince ayarı için sektör lideri olan, patentli Philips test ve algoritma teknolojisidir ve sadece birkaç ürün örneği değil, fabrikadan çıkan her monitör için, Microsoft Vista gereksinimlerinden dört kat daha sıkı bir standartta üstün görüntü performansı sağlayan kapsamlı bir işlemdir. Her yeni monitörde bu titiz renk hassaslığı ve görüntü kalitesi seviyesini sağlamak için sadece Philips bu kadar ileri gidebilir.

 • Son derece zengin siyah ayrıntılar için 30000:1 SmartContrast

  Son derece zengin siyah ayrıntılar için 30000:1 SmartContrast

  En yüksek kontrasta ve canlı görüntüye sahip LCD flat ekranı istiyorsunuz. Philips gelişmiş video işleme ile bir araya gelen olağanüstü ışık kısma ve arka aydınlatmayı güçlendirme teknolojisi, canlı görüntüler sağlar. SmartContrast, mükemmel siyah seviyesi ve koyu gölgelerle renklerin doğru çevrimiyle kontrastı artırır. Yüksek kontrasta ve canlı renklere sahip, parlak ve gerçeğe yakın bir görüntü sağlar

 • 2 ms'ye kadar düşük tepki süresi

  2 ms'ye kadar düşük tepki süresi

  SmartResponse, tepki sürelerini hızlı tepki gerektiren oyunlar ve filmler gibi özel uygulama gereksinimlerine göre otomatik olarak ayarlayarak titreşimsiz, aralıksız ve gölgesiz görüntüler üreten özel bir Philips teknolojisidir.

 • Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyallerini alır

  Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyallerini alır

  Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyal girişlerine uyum sağlayacak konektörler sağlar.

 • Geniş ekran ve 4:3 arasında tek dokunuşta format değiştirme

  Geniş ekran ve 4:3 arasında tek dokunuşta format değiştirme

  Philips otomatik görüntü formatı kontrol özelliği, geniş belgeler üzerinde çalışırken geniş ekranlı ortamı geniş ekran modunda görüntülemek gerekmeden, 4:3 oranındaki içeriğin bozulmadan görüntülenmesi amacıyla 4:3 en-boy oranı ile geniş ekran modları arasında geçiş yapılmasını sağlayan bir düğmedir.

 • Çevre birimlerinin kolayca bağlanabilmesi için USB bağlantı noktası

  Çevre birimlerinin kolayca bağlanabilmesi için USB bağlantı noktası

  USB portu, kullanıcının USB bellek cihazları, kamera, portatif HDD, Web kamerası, PDA, Yazıcı ve USB bağlantısı bulunan birçok tak ve çalıştır multimedya cihazını kolayca bağlayabilmesini mümkün kılar. Monitörde bulunan pratik USB 2.0 portu USB 2.0 sinyallerinin bilgisayara aktarılabilmesini sağlar. Kamera veya HDD gibi monitörün USB portu tarafından sağlanabilecek olandan daha fazla güç gereksinimi olan birçok cihazın ayrıca açılması gerektiğini unutmayın

 • Yenilikçi aydınlatma teknolojisi ile göz yorgunluğunuzu azaltın

  Lightframe, göz yorgunluğunuzu azaltmak ve daha fazla konsantrasyon için görsel duygularınızı harekete geçiren ve genel bir iyilik hissine katkıda bulunan mavi ışıkla monitör çerçevenizi saran ve Lightframe'i açarak harekete geçen bir Philips LCD teknolojisidir.

 • Ev dekorunuzu zenginleştirmek için parlak krem beyaz kaplama

  Dekorunuza uyan ve tamamlayan çekici ve zarif krem beyaz kaplama.

 • DVI-D girişi ve HDCP desteği

  Yüksek Bant Genişliği Dijital İçerik Koruması (HDCP), DVI konektörüne entegre edilmiş bir telif hakkı koruma sistemidir. Telif hakkıyla korunan içeriğin izinsiz olarak kopyalanmasını engeller. HDCP ile film ya da konser gibi telif hakkıyla korunan görüntüleri oynatabilirsiniz. Gizliliği korumak adına sinyalleri kontrol ederek yalnızca yasal kopyaların oynatılabilmesini sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: