stereo TV

  stereo TV

  Görüntü deneyiminizi geliştirin

  Bu 21" Real Flat TV, yüksek kontrastlı ve gün ışığında bile bozulmayan görüntü sunar. Aynı zamanda, daha iyi görüntü kalitesi elde etmek için kristal netlik, kolay erişimli yan bağlantı ve 10 sayfalık Teletext özelliklerine sahiptir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Görüntü deneyiminizi geliştirin

kristal netlikle

 • Gerçek Düz (Real Flat) görüntü tüpü çok gerçekçi görüntüler sağlar.

  Daha düz bir tüp daha geniş izleme açısı sağlarken, yansımaları da en aza indirerek, mümkün olan en iyi görüntüyü sağlar.

 • Kristal Netlik görüntü derinliğini artırır

  Artı kontrast ve renk geliştirme gibi görüntü iyileştirme özelliklerini bir arada sunan Kristal Netlik, görüntü derinliği sağlar.

 • NICAM Dijital Stereo ile Net, berrak stereo ses

  İngiltere ve Belçika gibi belirli ülkelerde, TV programları NICAM dijital stereo ses ile yayınlanır. Gürültü ve sinyal zayıflamasına karşı yüksek bağışıklık ile birlikte CD kalitesinde ses sunar. Mono, stereo ve Dolby Pro Logic yayınlara uygundur. Bu ürünün dahili alıcısı, NICAM sinyallerinin şifresini çözmek için tüm donanıma sahiptir.

 • Daha kolay kurulum için Tak ve Çalıştır özelliği

  Plug & Play (Tak ve çalıştır), yeni bir bileşen kurmanızı veya eklemenizi ve herhangi kompleks bir kurulum prosedürü veya teknik analiz yapmanıza gerek kalmadan çalıştırmanızı sağlar.

 • Görüntüleme yönteminizi özelleştirmek için Akıllı Görüntü ve Akıllı Ses

  Akıllı Görüntü ve Akıllı Ses için Philips önayar modları, uzaktan kumanda üzerindeki tek bir tuş yoluyla doğrudan erişim sağlar. Çeşitli görüntü ve ses modları için optimum görüntü ve ses ayarları seçebilirsiniz.

 • Teletexte hızlı erişim için 10 Sayfa Akıllı Metin.

  Teletext, çoğu yayıncının yayınladığı ortak bir sistemdir. 10 sayfalık akıllı metin özelliği, sayfaları değiştirirken son derece hızlı bir bilgi erişimi sağlar.

 • Yan stereo AV ve kulaklık fişleri

  Yan stereo AV ve kulaklık, ses cihazları, oyunlar ve video kameralar gibi harici cihazların bağlanmasını kolaylaştırır. Üstün ses veya gerçekçi oyun atmosferini elde etmenin en kolay yoludur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: