LCD geniş ekran monitör

  LCD geniş ekran monitör

  İş verimliliğiniz için Vista'ya hazır geniş ekran

  Ekonomik bir şekilde daha fazlasını yapın, daha fazlasını görün! Yüksek çözünürlük ve daha büyük izleme alanıyla, son derece ince Philips 200WS8 iş verimliliğinizi artırıyor. Ayrıca, Windows Vista için hazır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD geniş ekran monitör

51 cm (20, 1") genişlik, WSXGA 200WS8FB/00 Benzer ürünler bul

İş verimliliğiniz için Vista'ya hazır geniş ekran

 • Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyallerini alır

  Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyallerini alır

  Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyal girişlerine uyum sağlayacak konektörler sağlar.

 • İki A4 sayfayı yan yana görüntüleyebilmek için ideal, büyük ve geniş ekran

  İki A4 sayfayı yan yana görüntüleyerek verimliliği artıran büyük, geniş ekran.

 • Ekranı kaydırmaksızın daha fazla görüntü gösterir

  Görüntüleme alanı, monitör ekranının veri görüntülemek için kullandığı görülebilir alandır.

 • Windows Vista kullanımına hazır

  Vista kullanımına hazır Philips monitörler, eğlence deneyiminizi, verimliliğinizi artırmak ve evinizdeki, ofisinizdeki bilgisayar deneyiminizi kontrol etmenize yardımcı olmak, iş veya oyun için bilgi görüntüleme, bulma ve düzenleme işlemlerini hızla, verimli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmış, görsel olarak gelişmiş ve yüksek sistem gereksinimleri olan bu yeni Windows işletim sistemini canlı ve heyecan verici bir şekilde görüntülemeye hazırdır.

 • Çevre koruması için RoHS standartlarıyla uyumlu

  Philips ekran ürünleri, çevreye zarar verebilecek kurşun ve diğer zehirli maddelerin kullanımını sınırlandıran Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartlarına uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

 • Sektördeki en düşük güç tüketimi

  Düşük güç tüketimi, bir cihazı çalıştırmak için gereken enerji miktarını azaltarak kullanıcısının işletim maliyetlerini kısar ve güç tasarrufu sağlar.

 • WSXGA+, daha net görüntü için geniş formatta 1680x1050 çözünürlük

  Geniş format, süper genişletilmiş grafik düzeni, 1680 x 1050 çözünürlük veya yaklaşık 1,7 milyon piksel görüntüleme kapasitesine sahip bir ekran özelliğidir.

 • 5 ms hızlı tepki süresi

  Açma-Kapama tepki süresi, sıvı kristal hücrenin aktif (siyah) konumdan aktif olmayan (beyaz) konuma geçmesi ve tekrar aktif (siyah) konuma geri dönmesi için gereken süredir. Milisaniye cinsinden ölçülür. Ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir: Daha düşük tepki süresi, daha hızlı aktarım anlamına gelir ve bu nedenle metin ve görüntü aktarımında resim gölgeleri daha az görünür hale gelir. Açma-Kapama tepki süresi belge, grafik ve fotoğraf gibi içeriklerin görüntülenmesinde önemli bir ölçüttür.

 • Dahili güç kaynağı, harici adaptör kullanılması gereğini ortadan kaldırır

  Dahili güç kaynağı, ekran gövdesinin içine yerleştirilmiş ve hantal harici güç adaptörlerinin yerini alan bir güç adaptörüdür.

 • Görüntü ayarlarını kısayol tuşlarıyla veya ekran kontrolleriyle ayarlayın

  Kullanıcı dostu kısayol tuşları ve ekranda görüntülenen kontroller, ayarların çok çeşitli ihtiyaçları karşılaması için görüntüde rahatça ince ayar yapılmasını sağlayan ikili sistemlerdir. Otomatik resim, hızlı kontrast ve parlaklık kontrolü için monitörünüzdeki kısayol tuşuna basın veya ekran ayarlarını yapmak için ekranda görüntülenen kontolleri kullanın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: