LCD geniş ekran monitör

  LCD geniş ekran monitör

  Daha büyük, daha geniş ekran: daha yüksek verimlilik

  Büyük, geniş ekranı, performansı artıran rahatlığı, değer katan özellikleri ve mükemmel fayda / maliyet oranıyla 200BW8, işyerinde verimlilik için akıllıca bir çözümdür ve hemen ya da daha sonra Windows Vista'ya yükseltme için hazırdır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD geniş ekran monitör

20, 1" geniş, WSXGA 200BW8ES/00 Benzer ürünler bul

Daha büyük, daha geniş ekran: daha yüksek verimlilik

 • Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyallerini alır

  Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyallerini alır

  Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyal girişlerine uyum sağlayacak konektörler sağlar.

 • İdeal görüntüleme konumu için döndürme, eğme ve yükseklik ayarlama

  Compact Ergo Base, kullanıcının maksimum görüntüleme rahatlığı ve verimliliği elde edebileceği şekilde eğilebilen, dönebilen ve yüksekliği ayarlanabilen, 'kullanıcı dostu' bir Philips monitör kaidesidir.

 • İki A4 sayfayı yan yana görüntüleyebilmek için ideal, büyük ve geniş ekran

  İki A4 sayfayı yan yana görüntüleyerek verimliliği artıran büyük, geniş ekran.

 • Windows Vista kullanımına hazır

  Vista kullanımına hazır Philips monitörler, eğlence deneyiminizi, verimliliğinizi artırmak ve evinizdeki, ofisinizdeki bilgisayar deneyiminizi kontrol etmenize yardımcı olmak, iş veya oyun için bilgi görüntüleme, bulma ve düzenleme işlemlerini hızla, verimli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmış, görsel olarak gelişmiş ve yüksek sistem gereksinimleri olan bu yeni Windows işletim sistemini canlı ve heyecan verici bir şekilde görüntülemeye hazırdır.

 • Çevre koruması için RoHS standartlarıyla uyumlu

  Philips ekran ürünleri, çevreye zarar verebilecek kurşun ve diğer zehirli maddelerin kullanımını sınırlandıran Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartlarına uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

 • Endüstri ortalamasının altında güç tüketimi

  Cihazı çalıştırmak için gereken elektrik gücünde azaltım.

 • WSXGA+, daha net görüntü için geniş formatta 1680x1050 çözünürlük

  Geniş format, süper genişletilmiş grafik düzeni, 1680 x 1050 çözünürlük veya yaklaşık 1,7 milyon piksel görüntüleme kapasitesine sahip bir ekran özelliğidir.

 • 5 ms hızlı tepki süresi

  Açma-Kapama tepki süresi, sıvı kristal hücrenin aktif (siyah) konumdan aktif olmayan (beyaz) konuma geçmesi ve tekrar aktif (siyah) konuma geri dönmesi için gereken süredir. Milisaniye cinsinden ölçülür. Ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir: Daha düşük tepki süresi, daha hızlı aktarım anlamına gelir ve bu nedenle metin ve görüntü aktarımında resim gölgeleri daha az görünür hale gelir. Açma-Kapama tepki süresi belge, grafik ve fotoğraf gibi içeriklerin görüntülenmesinde önemli bir ölçüttür.

 • DVI-D girişi ve HDCP desteği

  Yüksek Bant Genişliği Dijital İçerik Koruması (HDCP), DVI konektörüne entegre edilmiş bir telif hakkı koruma sistemidir. Telif hakkıyla korunan içeriğin izinsiz olarak kopyalanmasını engeller. HDCP ile film ya da konser gibi telif hakkıyla korunan görüntüleri oynatabilirsiniz. Gizliliği korumak adına sinyalleri kontrol ederek yalnızca yasal kopyaların oynatılabilmesini sağlar.

 • Masa üstü dağınıklığını ortadan kaldıran dahili hoparlörler

  Monitöre entegre edilmiş hoparlörler.

 • Görüntü ayarlarını kısayol tuşlarıyla veya ekran kontrolleriyle ayarlayın

  Kullanıcı dostu kısayol tuşları ve ekranda görüntülenen kontroller, ayarların çok çeşitli ihtiyaçları karşılaması için görüntüde rahatça ince ayar yapılmasını sağlayan ikili sistemlerdir. Otomatik resim, hızlı kontrast ve parlaklık kontrolü için monitörünüzdeki kısayol tuşuna basın veya ekran ayarlarını yapmak için ekranda görüntülenen kontolleri kullanın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: