Profesyonel LCD TV

  Profesyonel LCD TV

  Konuklar için daha fazla konfor

  Bu modern Otel TV, konuklar için daha kullanışlı bir oda sunar ve konukların kendi cihazlarını bağlamalarına olanak verir. HD ready teknolojisine sahip ve dijital olduğundan, sizi geleceğe hazırlar ve konuklara en yeni dijital hizmetleri sunabilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Profesyonel LCD TV

19 inç Pro+, LCD, entegre dijital 19HFL3340D/10 Benzer ürünler bul

Konuklar için daha fazla konfor

Philips Dijital Otel LCD TV

 • Ekranda karşılama mesajı

  TV seti her açıldığında ekranda bir karşılama mesajı görüntülenir.

 • Kanal Açma Programlaması

  Televizyon açıldığında önceden belirlenmiş bir kanal gösterimine olanak sağlaması sayesinde reklam veya bilgi kanalları için idealdir.

 • Entegre DVB-T radyo ile HD Ready

  Konuklarınızın benzersiz Yüksek Tanımlı görüntü kalitesini yaşamasını ve HDTV set üstü kutusu gibi HD kaynaklarına hazır olmalarını sağlayın. Bu TV, analog YPbPr sinyallerinin yanı sıra, DVI veya HDMI yoluyla en yüksek kaliteli sıkıştırılmamış Dijital sinyalleri alabilir. Dijital sinyaller HDCP kopya korumasını destekler. Entegre DVB-T radyo ile TV, mevcut analog kanalların yanında Dijital Karasal TV kanalları sunabilir. Ayrıca, radyo alıcılarına harcama yapmadan, misafirlerin dijital radyo istasyonlarını yüksek ses kalitesiyle dinlemelerine olanak sağlar.

 • Analog ve Dijital kanallar için birleştirilmiş tek kanal listesi

  Analog ve dijital kanallar için birleştirilmiş tek kanal listesi. Bu özellik, konuğun, Analog ve Dijital kanallar arasında sorunsuz şekilde geçiş yapmasına olanak verir.

 • Kullanımı kolay Otel Uzaktan Kumandası

  Bu TV, otel odalarında kullanım için özel olarak tasarlanmış şık bir uzaktan kumanda ile birlikte gelir. Konuklara kolay kullanım deneyimi sağlamak amacıyla, sadece en gerekli düğmeler ve fonksiyonlar sunulur. Ayrıca, zayıf pil kontrolü ve hırsızlık korumalı pil seçenekleri, etkili otel faaliyetlerine katkı sağlar.

 • Ses kısıtlaması

  Bu özellik, TV'nin çalışabileceği ses seviyesi aralığını önceden belirleyerek sesin çok fazla açılmasını ve komşuların yüksek sesten rahatsız olmasını engeller.

 • Konukların cihazları için Philips Bağlantı Paneli uyumlu

  Bu TV, Philips Bağlantı Panelleri ile sorunsuz şekilde çalışır. Konuk, bilgisayar, MP3 çalar, DVD oynatıcı, video kamera ve çeşitli cihazları kolaylıkla bağlayabilir ve bu cihazlardaki ortamların keyfini çıkarabilir. Bağlantı Panelini otomatik olarak algılama özelliği ile TV, bağlı konuk cihazındaki içeriği görüntülemek için otomatik olarak geçiş yapar.

 • Setüstü kutu uyumlu

  Bu otel TV, bir setüstü kutuya bağlanarak, güç açma scart bağlantısı ve Serial Express Lite protokolü sunar.

 • Hızlı kurulum için USB ayar kopyalama

  Tüm program ayarlarının bir dakikadan kısa bir sürede TV setleri arasında kolayca ve kablosuz olarak kopyalanmasını sağlar. Bu özellik, TV setleri arasında uyum sağlar ve kurulum süresini ve maliyetini önemli ölçüde düşürür.

 • Çevre dostu tasarım ve ateşe dayanıklı muhafaza

  Sürdürülebilirlik, Philips'in iş yapma yönteminin bütünleşmiş bir parçasıdır. Philips TV'ler, daha düşük güç tüketimi, tehlikeli maddelerin ortadan kaldırılması, daha düşük ağırlık, daha etkili ambalajlama ve daha iyi dönüştürülebilirlik sayesinde çevreye verilen toplam zararı minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan EcoDesign ilkelerimize uygun olarak tasarlanır ve üretilir. Philips TV'lerde ayrıca ateşe dayanıklı malzemeden yapılmış özel bir muhafaza bulunmaktadır. Acil yangın servisleri tarafından gerçekleştirilen bağımsız testler göstermiştir ki TV'ler kimi zaman harici kaynakların neden olduğu yangınları şiddetlendirirken, Philips TV'ler yangına katkıda bulunmamaktadırlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • DVB-T uygulaması kapsamındaki ülkeler için lütfen Philips'e danışın.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: