LED Monitör

  LED Monitör

  LED ekran: Kontrast hiç bu kadar iyi olmamıştı!!

  Çevre dostu bu LED ekran, 1000000:1 gibi mükemmel bir kontrast oranına sahiptir. İkili girişleri, doğal renkleri, SmartContrast ve Parlak kaplamasıyla 191EL1, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan mükemmel seçimdir Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LED ekran: Kontrast hiç bu kadar iyi olmamıştı!!

 • 1.000.000:1 SmartContrast oranı sayesinde inanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar

  1.000.000:1 SmartContrast oranı sayesinde inanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar

  En yüksek kontrasta ve canlı görüntüye sahip LCD flat ekranı istiyorsunuz. Philips gelişmiş video işleme ile bir araya gelen olağanüstü ışık kısma ve arka aydınlatmayı güçlendirme teknolojisi, canlı görüntüler sağlar. SmartContrast, mükemmel siyah seviyesi ve koyu gölgelerle renklerin doğru çevrimiyle kontrastı artırır. Yüksek kontrasta ve canlı renklere sahip, parlak ve gerçeğe yakın bir görüntü sağlar.

 • Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyallerini alır

  Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyallerini alır

  Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyal girişlerine uyum sağlayacak konektörler sağlar.

 • Geniş ve 4:3 görüntü formatları arasında kolay geçiş

  Geniş ve 4:3 görüntü formatları arasında kolay geçiş

  OSD menüsünde bulunan Philips kolay görüntü formatı kontrol özelliği, geniş belgeler üzerinde çalışırken geniş ekranlı ortamı geniş ekran modunda görüntülemek veya gezdirmek gerekmeden, 4:3 oranındaki içeriğin bozulmadan görüntülenmesi amacıyla ekranın en-boy oranını geniş belgelerinizin oranına eşitlemek üzere 4:3 en-.boy oranı ile geniş ekran modları arasında geçiş yapılmasını sağlar.

 • HD içeriği görüntülemeye hazır

  Yüksek tanımlı (HD) monitör, HD setüstü kutuları gibi HD kaynakları için hazırlanmış yüksek kaliteli görüntülerin olağanüstü görüntü kalitesini vermek için tasarlanmış bir ekrandır. HD monitör, analog VGA veya şıkıştırılmamış DVI dijital bağlantılar için evrensel bir bağlantı yoluyla yüksek tanımlı, en yüksek kalitede görüntü sinyalleri görüntüleyen HD ekranları için sıkı standartlara uyarak aşamalı taramanın ötesinde görüntü kalitesi sunar ve HDCP'yi destekler. 720p (50 60 Hz aşamalıda 1280x720p) ve 1080i (50 ve 60 Hz geçmelide 1920x1080i) sinyaller görüntüler.

 • LED teknolojisi doğal renkler sağlar

  Beyaz LED'ler, tamamen yanarak tutarlı parlaklık veren ve daha hızlı çalışma süresi sunan dijital cihazlardır. LED'ler merkür içermediğinden, geri dönüşüm ve atık işlemleri çevreye zarar vermeden gerçekleştirilir. LED'ler sayesinde LCD arka aydınlatması daha iyi kontrol edilir ve bunun sonucunda son derece yüksek, mükemmel bir kontrast oranı eltde edilir. Ayrıca, ekranın her noktasında tutarlı parlaklık sayesinde doğal renkler sunar.

 • 5 ms hızlı tepki süresi

  Açma-Kapama tepki süresi, sıvı kristal hücrenin aktif (siyah) konumdan aktif olmayan (beyaz) konuma geçmesi ve tekrar aktif (siyah) konuma geri dönmesi için gereken süredir. Milisaniye cinsinden ölçülür. Ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir: Daha düşük tepki süresi, daha hızlı aktarım anlamına gelir ve bu nedenle metin ve görüntü aktarımında resim gölgeleri daha az görünür hale gelir. Açma-Kapama tepki süresi belge, grafik ve fotoğraf gibi içeriklerin görüntülenmesinde önemli bir ölçüttür.

 • Dekorasyonunuzu zenginleştiren parlak kaplama

  Dekorunuza uyan ve tamamlayan çekici, zarif ve parlak kaplama.

 • Cıva İçermez çevre dostu ekran

  LED arka aydınlatmalı Philips monitörlerde, insanlar ve hayvanlar için en tehlikeli doğal maddelerden biri olan Cıva bulunmaz. Bu sayede üretimden atılmaya kadar ürün tüm kullanım ömrü boyunca çevre dostu olması sağlanır. Sürdürülebilirlik alanında önde gelen kuruluşlardan biri olarak, ürünlerimizin çevre üzerindeki etkilerini azaltmaya gönülden bağlıyız ve müşterilerimizin satın aldıkları ürünlerin kullanım ömrü öncesinde, sırasında ve sonrasında çevre üzerindeki etkilerini bilerek, akılcı seçimler yapmasını sağlıyoruz.

 • Uluslararası standartlara uygun çevre dostu malzemeler

  İşinin stratejik bir faktörü olarak sürdürülebilirlikle Philips, yeni ürün serisinde çevre dostu malzemeler kullanmaktadır. Seride, kurşunsuz malzemeler kullanılmaktadır. Gövdenin tüm plastik parçaları, metal şasi parçaları ve ambalaj malzemesinde % 100 geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılmaktadır. Lambalardaki cıva hacmi önemli ölçüde azaltılmıştır. Tüm tehlikeli malzemelerin çıkarılmasını sağlayan RoHs standartlarına bağlı kalmaktayız. http://www.asimpleswitch.com/global/ adresinde sürdürülebilirlik ve Philips ile ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

 • Enerjide verimlilik ve düşük güç tüketimi için Energy Star

  Energy Star, sponsorluğu Amerikan EPA tarafından yapılan ve başka birçok ülke tarafından benimsenen bir enerji tasarrufu programıdır. Energy Star sertifikası, en son güç verimliliği standartlarını karşılayan ve tüm çalışma seviyelerinde maksimum güç verimliliğiyle çalışan bir ürün aldığınızı gösterir. Yeni Philips monitörler Energy Star 5.0 teknik özellik sertifikasına sahiptir ve standardı karşılar veya aşar. Örneğin, uyku modunda Energy Star 5.0 1 watt'tan daha az güç tüketimi gerektirirken, Philips monitörler 0,5 watt'tan daha az enerji tüketir. Daha fazla ayrıntı www.energystar.gov adresinde bulunabilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: