LCD monitör

  LCD monitör

  tasarım ve performans başarısı!

  Hayat tarzınız için en uygun ekran! Dünyanızı hayret verici performans ile sarsmaya hazır olun, gözde Philips 190X6, multimedya amaçlı LightFrame™ Digital Reality ile şık, yenilikçi, son teknoloji tasarım stilini birleştirir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

tasarım ve performans başarısı!

 • Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyallerini alır

  Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyallerini alır

  Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyal girişlerine uyum sağlayacak konektörler sağlar.

 • Çevre birimlerinin kolayca bağlanabilmesi için USB bağlantı noktası

  Çevre birimlerinin kolayca bağlanabilmesi için USB bağlantı noktası

  Evrensel seri yol ya da USB, bilgisayar ve çevrebirim aygıtları arasında bağlantı kurmak için standart bir protokoldür. Düşük maliyetle yüksek hız sağlaması nedeniyle USB, çevrebirim aygıtlarını bir bilgisayara bağlamak için en yaygın kullanılan yöntem haline gelmiştir. Monitörde tam kullanıcının görüş alanı içinde yer alan bir port, USB aygıtlarının uygun bir konumda kolay ve hızla bağlanmasına olanak sağlar. (USB 2.0 desteği bilgisayarınızın USB konfigürasyonuna bağlıdır; USB 2.0 desteği sunan bir bilgisayara bağlandığında, monitörünüz USB 2.0 uyumlu olur)

 • LightFrame™ DR ekran deneyiminizi en üst düzeye çıkarır

  LightFrame™ Dijital Gerçeklik, hızlı ve rahat donanım veya yazılım arayüzleri ile kullanıcılara yüksek kalitede daha parlak ve daha net resimler sağlayan, üst model Philips monitörleri için kullanılan entegre yazılım ve donanım çözümüdür.

 • ISO 13406-2 Sınıf I uyumlu kusurlu nokta içermez ekran

  Parlak ve ölü noktalar LCD panelde söz konusu olabilecek piksel hatalarıdır. Bazı üreticiler LCD paneldeki parlak ve ölü piksel hatalarını halen üretim sürecinin kaçınılamaz bir parçası olarak kabul ederken, Philips böyle düşünmüyor. ISO 13406-2 Sınıf I standartlarıyla uyumlu, Philips PerfectPanel™ özelliğine sahip monitörler, LCD panel hatalarına karşı sıfır toleransla üretilir ve tek bir parlak ya da ölü nokta hatası dahi söz konusu olduğunda PerfectPanel™ garantimizle onarılır veya değiştirilir.

 • Hızlı 8-ms Açma/kapama tepki süresi: Mükemmel metin ve grafik görüntüleme

  Açma-Kapama tepki süresi, sıvı kristal hücrenin aktif (siyah) konumdan aktif olmayan (beyaz) konuma geçmesi ve tekrar aktif (siyah) konuma geri dönmesi için gereken süredir. Milisaniye cinsinden ölçülür. Ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir: Daha düşük tepki süresi, daha hızlı aktarım anlamına gelir ve bu nedenle metin ve görüntü aktarımında resim gölgeleri daha az görünür hale gelir. Açma-Kapama tepki süresi belge, grafik ve fotoğraf gibi içeriklerin görüntülenmesinde önemli bir ölçüttür.

 • Daha net görüntü için SXGA 1280 x 1024 çözünürlük

  Grafik monitörlerinde ekran çözünürlüğü, ekranın tümündeki nokta sayısını belirtir. Örneğin, 1280'e 1024 piksellik bir ekran, 1024 satırın tümünde 1280 ayrı nokta veya yaklaşık 1,3 milyon piksel görüntüleme yeteneğindedir.

 • Yenilikçi, teknolojinin son ürünü tasarımı bir yaşam tarzı ortaya koyar!

  Bir yaşam tarzını ortaya koyan bir monitör meydana getirmek için zarif modern heykelleri andıran yumuşak, akışkan hatları son derece modern malzemeler ve teknolojik dokunuşlarla birleştiren seçkin bir tasarım konsepti.

 • Ultra-modern SmartTouch kontrolleri

  SmartTouch kontroller, çıkıntılı düğmelerin yerini alan akıllı, son derece hassas, dokunmaya duyarlı tuşlardır. En hafif dokunuşunuza bile tepki veren SmartTouch kontrolleri örneğin monitörünüzü açmak veya SmartImage Lite ile ekranınızın parlaklığını ve keskinliğini artırmak için kullanılabilir. Etkin hale geldiğinde SmartTouch tuşlarının ışığı komutlarınızın işleme girdiğini göstermek üzere yanmaya başlar.

 • Dahili hoparlörlerle multimedya keyfini yaşayın

  Monitöre entegre edilmiş hoparlörler.

 • Dahili güç kaynağı, harici adaptör kullanılması gereğini ortadan kaldırır

  Dahili güç kaynağı, ekran gövdesinin içine yerleştirilmiş ve hantal harici güç adaptörlerinin yerini alan bir güç adaptörüdür.

 • PC kapalı olduğunda bile harici ses cihazlarından müzik çalın

  Gelişmiş dahili sabit yazılım video girişi olmadığı durumlarda bile taşınabilir teyp, CD veya MP3 çalar gibi harici ses cihazlarından ses yayını yapar.

 • CableGuide, kabloları ve ortamı düzenli tutar

  Philips monitörlerinin arkasına yerleştirilmiş olan kullanışlı kablo yatakları takımı, kabloların dolaşmasına engel olarak onları belli bir düzende tutar ve ortamınızı tertipli ve düzenli tutmanıza yardımcı olur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: