LCD geniş ekran monitör

  LCD geniş ekran monitör

  Paranıza en yüksek değeri sağlayan geniş ekran monitör

  Ekonomik bir şekilde daha fazlasını yapın, daha fazlasını görün! Philips 190WV7 büyük ekran performansı, hızlı tepki süresi ve büyük rahatlık özellikleriyle verimliliği artırır ve hemen ya da ilerideki Windows Vista yükseltmeleri için hazırdır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD geniş ekran monitör

49 cm (19, 1") genişlik, WXGA+ 190WV7CS/00 Benzer ürünler bul

Paranıza en yüksek değeri sağlayan geniş ekran monitör

 • sRGB, ekrandaki ve yazıcı çıktılarındaki renklerin aynı görünmesini sağlar

  sRGB, ekrandaki ve yazıcı çıktılarındaki renklerin aynı görünmesini sağlar

  sRGB, ekranınızda gösterilen ve çıktılarınızda bulunan renklerin en iyi şekilde eşleşmesini sağlayan bir endüstri standardıdır.

 • İki A4 sayfayı yan yana görüntüleyebilmek için ideal, büyük ve geniş ekran

  İki A4 sayfayı yan yana görüntüleyerek verimliliği artıran büyük, geniş ekran.

 • Ekranı kaydırmaksızın daha fazla görüntü gösterir

  Görüntüleme alanı, monitör ekranının veri görüntülemek için kullandığı görülebilir alandır.

 • Windows Vista kullanımına hazır

  Vista kullanımına hazır Philips monitörler, eğlence deneyiminizi, verimliliğinizi artırmak ve evinizdeki, ofisinizdeki bilgisayar deneyiminizi kontrol etmenize yardımcı olmak, iş veya oyun için bilgi görüntüleme, bulma ve düzenleme işlemlerini hızla, verimli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmış, görsel olarak gelişmiş ve yüksek sistem gereksinimleri olan bu yeni Windows işletim sistemini canlı ve heyecan verici bir şekilde görüntülemeye hazırdır.

 • Çevre koruması için RoHS standartlarıyla uyumlu

  Philips ekran ürünleri, çevreye zarar verebilecek kurşun ve diğer zehirli maddelerin kullanımını sınırlandıran Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartlarına uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

 • Endüstri ortalamasının altında güç tüketimi

  Cihazı çalıştırmak için gereken elektrik gücünde azaltım.

 • 5 ms hızlı tepki süresi

  Açma-Kapama tepki süresi, sıvı kristal hücrenin aktif (siyah) konumdan aktif olmayan (beyaz) konuma geçmesi ve tekrar aktif (siyah) konuma geri dönmesi için gereken süredir. Milisaniye cinsinden ölçülür. Ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir: Daha düşük tepki süresi, daha hızlı aktarım anlamına gelir ve bu nedenle metin ve görüntü aktarımında resim gölgeleri daha az görünür hale gelir. Açma-Kapama tepki süresi belge, grafik ve fotoğraf gibi içeriklerin görüntülenmesinde önemli bir ölçüttür.

 • WXGA+, daha net bir görüntü için geniş formatta 1440x900 çözünürlük.

  WXGA+ ya da Genişletilmiş Grafik Düzeni plus, bir grafik ekranın 1440 - 900 çözünürlüğe kadar görüntüleme yapabildiğini ve bir milyondan fazla rengin eşzamanlı görüntülemesini desteklediğini belirten bir standarttır. WXGA, ekranların titreşimsiz kullanılabilmesini sağlayarak daha yüksek görüntüleme performansı ve renk hassaslığı sağlar.

 • Tek dokunuşlu parlaklık ve kontrast düğmeleri

  Ön kaplamada rahatça kullanılabilecek biçimde konumlandırılmış, parlaklık ve kontrast ayarını tek dokunuşla yapabilmenizi sağlayan düğmeler.

 • Dahili güç kaynağı, harici adaptör kullanılması gereğini ortadan kaldırır

  Dahili güç kaynağı, ekran gövdesinin içine yerleştirilmiş ve hantal harici güç adaptörlerinin yerini alan bir güç adaptörüdür.

 • Tek dokunuşla, mükemmel görüntü için otomatik ayar

  Otomatik ayar tuşu, optimum ekran konumu, fazı ve saat ayarlarını tek tuşla geri getirir. OSD menüleri ve kontrol tuşlarıyla uğraşmanıza gerek kalmaz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: