Gömme spot lamba

  Gömme spot lamba

  Geceleri bahçenizi aydınlatın

  Bu paslanmaz çelikten Philips myGarden gömme zemin spot lambasıyla garaj çevresinde veya evinizin yolunda bir ışık yolculuğu yaratın. Enerji tasarruflu sarı ışık sağlar ve arabanızla üzerinden geçebileceğiniz kadar sağlamdır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

myGarden Gömme spot lamba

Timber, inox 170744716 Benzer ürünler bul

Geceleri bahçenizi aydınlatın

 • Philips ampul her zaman birlikte verilir

  Philips ampul her zaman birlikte verilir

  En iyi aydınlatma etkisini elde etmek için yüksek kaliteli Philips ampuller birlikte verilir.

 • Enerji tasarrufu

  Enerji tasarrufu

  Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips lambayla hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

 • IP67 - hava koşullarına dayanıklı

  IP67 - hava koşullarına dayanıklı

  Bu Philips dış mekan ışığı özel olarak nemli dış mekan ortamları için tasarlanmış ve su geçirmezliğini kanıtlamak için zorlu testlerden geçirilmiştir. IP seviyesi iki rakamla gösterilir: İlk rakam toza, ikinci rakam suya karşı koruma seviyesini gösterir. Bu dış mekan ışığı IP67 seviyesinde tasarlanmıştır: Geçici olarak suya batmaya dayanıklıdır ve yolları veya garaj çevresini aydınlatmak için idealdir. Hatta üzerinden arabayla bile geçebilirsiniz.

 • Dekoratif dış mekan aydınlatması

  Dış mekan aydınlatması yeri geldiğinde bahçenizin veya dış mekanınızın görünümünü iyileştirebilir, göz alıcı özellikleri ön plana çıkarabilir, yolları şık bir şekilde aydınlatabilir veya aileniz ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz unutulmaz akşamlar için mükemmel ambiyansı yaratabilir. Philips bu yüzden myGarden'ı yarattı. Hoş, dekoratif dış mekan aydınlatmalarının yer aldığı bu seri, dış mekanınızdan kendi tarzınıza göre en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak zarafet ve işlevselliği sunuyor.

 • Çağdaş tarz için tercihiniz

  Avrupa'da tasarlanan bu lamba, çağdaş dış mekan görünümünü elde etmenize yardımcı olacak benzersiz bir tasarım imzasına sahiptir.

 • Dış mekan gömme zemin spotları için tercihiniz

  Bir duvarı veya ağacı ışıklandırmak ya da yollarınızı aydınlatmak için ideal olan bu gömme zemin spotuyla dış mekan alanınızdan en iyi biçimde faydalanın.

 • Yüksek kaliteli paslanmaz çelik ve gerçek cam

  Bu Philips lambası özel olarak dış mekan alanları için üretilmiştir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu lamba bahçenizi her gece aydınlatır. Yapımında yüksek kaliteli paslanmaz çelik ve gerçek cam kullanılmıştır.

 • Güçlü ışık

  Bu dış mekan lambası güçlü, sarı bir ışık verir. Parlak ışık havuzu bahçenizi veya terasınızı ışıklandırır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: