Kaide/direk lambası

  Kaide/direk lambası

  Saving in style

  Genel aydınlatma için ideal şekilde tasarlanan bu güzel Philips gri dış mekan direk lambası, dış mekanınızı sıcak beyaz ışıkla aydınlatır. Bahçenize modern bir görünüm ve his kazandırın. Akşam saatlerinde parlak bir ışıktan daha ilgi çekici ne olabilir?

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Saving in style

 • % 80'e varan enerji tasarrufu

  % 80'e varan enerji tasarrufu

  Philips Ecomoods dış mekan, modern tasarımı enerji tasarruflu en yeni teknolojilerle bir araya getiren, bütçenize uygun, dış mekan aydınlatma ürünleri serisidir. Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla % 80'e varan enerji tasarrufu sağlar. Çevre için iyi olmasının yanı sıra sonuç; yıllar geçtikçe paranızın ait olduğu yerde, yani cebinizde kalmasını sağlar.

 • Birinci sınıf ve mükemmel malzemelerle yapılan göz alıcı detaylar

  Birinci sınıf ve mükemmel malzemelerle yapılan göz alıcı detaylar

  Tüm parçalar yüksek kaliteli bileşenlerden ve döküm alüminyum ve paslanmaz çelik gibi zor aşınan malzemelerden yapılmıştır.

 • Sağlam ve güvenilir yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır

  Sağlam ve güvenilir yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır

  Uzun ömürlü. Philips Ecomoods dış mekan aydınlatma koleksiyonundaki her parça, dış mekan koşullarına dayanması için yüksek kaliteli malzemelerden ve bileşenlerden yapılmıştır.

 • IP 44, dış mekanda kullanım için tasarlanmıştır

  IP 44, dış mekanda kullanım için tasarlanmıştır

  IP44 koruma, ürünün dış mekanda kullanım için tasarlandığı anlamına gelir; bu nedenle, Ecomoods dış mekan aydınlatma ürünlerinin yağmurlu, güneşli veya karlı havalarda bahçenizi aydınlatacağından emin olabilirsiniz.

 • Ultra uzun ampul ömrü

  Ultra uzun ampul ömrü

  20.000 saate kadar ultra uzun ampul ömrüne sahip Philips ampul.

 • Yumuşak, sıcak beyaz ışık parlaklığı

  Yumuşak, sıcak beyaz ışık parlaklığı

  Philips Ecomoods dış mekan; güzel, yumuşak ve sıcak bir ışık oluşturan dış mekan lambaları serisidir. Işık renk sıcaklığı 2700 Kelvin'dir. Ayrıca, net görüş için yeterince ışık sağlar; böylece dış mekanınızı saatler boyunca istediğiniz şekilde kullanabilir ve gece boyunca güvenli olacağını bilerek rahat edebilirsiniz.

 • Çok sayıda uygulama seçeneği

  Bahçe, teras, yol ve balkonlar için ideal dış mekan aydınlatması olan Philips Ecomoods dış mekan duvar, direk, kaide ve zemin ışıkları güneş battığında samimi ve rahatlatıcı bir ortam oluşturur ve karanlık çöktüğünde güvenli bir şekilde görebilmenizi sağlar.

 • Bahçeniz için şık çağdaş tasarımlar

  Philips Ecomoods'un modern tasarımları şık ancak ölçülüdür; gündüz veya gece, aşırıya kaçmadan bahçenizi veya terasınızı güzel gösterir. Çok sayıda aydınlatma seçeneği bulunmaktadır; bu nedenle, mutlaka dış mekanınıza ve zevkinize uygun bir tasarım vardır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: