Duvar apliği

    Duvar apliği

    Saving in style

    Bu paslanmaz çelik kubbe lamba duvar ve tavan aydınlatması için idealdir. Kubbe tasarımıyla en üst seviyede enerji tasarrufu sağlarken size sadece güzel bir kitapla hoş akşam esintisinin keyfini çıkarmak kalır. Tanıdık şekliyle bir tasarım klasiğinin samimiyetini hissedin.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Saving in style

Doğayla iç içe olmanın keyfini çıkarın

  • Kolay kurulum

    Kolay kurulum

    Armatür takmak bazen zor bir iş olabildiğinden bu Philips dış mekan lambasının montajını basitleştirmek için çok çaba sarf ettik. Bunun için montaj sırasında kullanacağınız sıkma anahtarını ürünle birlikte veriyoruz.

  • % 80'e varan enerji tasarrufu

    % 80'e varan enerji tasarrufu

    Philips dış mekan, modern tasarımı enerji tasarruflu en yeni teknolojilerle bir araya getiren, bütçenize uygun, dış mekan aydınlatma ürünleri serisidir. Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla %80'e varan enerji tasarrufu sağlar. Çevre için iyi olmasının yanı sıra sonuç; yıllar geçtikçe paranızın ait olduğu yerde, yani cebinizde kalmasını sağlar.

  • Birinci sınıf ve mükemmel malzemelerle yapılan göz alıcı detaylar

    Birinci sınıf ve mükemmel malzemelerle yapılan göz alıcı detaylar

    Tüm parçalar yüksek kaliteli bileşenlerden ve döküm alüminyum ve paslanmaz çelik gibi zor aşınan malzemelerden yapılmıştır.

  • Sağlam ve güvenilir yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır

    Sağlam ve güvenilir yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır

    Uzun ömürlü. Philips dış mekan aydınlatma koleksiyonundaki her parça, dış mekan koşullarına dayanması için yüksek kaliteli malzemelerden ve bileşenlerden yapılmıştır.

  • IP 44, dış mekanda kullanım için tasarlanmıştır

    IP 44, dış mekanda kullanım için tasarlanmıştır

    IP44 koruma, ürünün dış mekanda kullanım için tasarlandığı anlamına gelir; bu nedenle dış mekan aydınlatma ürünlerinin yağmurlu, güneşli veya karlı havalarda bahçenizi aydınlatacağından emin olabilirsiniz.

  • Duvara ve tavana montaja uygun

    Duvara ve tavana montaja uygun

    Bu lambayı tercihinize göre duvar apliği veya tavan lambası olarak monte edebilirsiniz.

  • Ultra uzun ampul ömrü

    Ultra uzun ampul ömrü

    20.000 saate kadar ultra uzun ampul ömrüne sahip Philips ampul.

  • Yumuşak, sarı ışık parlaklığı

    Yumuşak, sarı ışık parlaklığı

    Philips dış mekan; güzel, yumuşak ve sıcak bir ışık oluşturan dış mekan lambaları serisidir. Işık renk sıcaklığı 2700 Kelvin'dir. Ayrıca, net görüş için yeterince ışık sağlar; böylece dış mekanınızı saatler boyunca istediğiniz şekilde kullanabilir ve gece boyunca güvenli olacağını bilerek rahat edebilirsiniz.

  • Dolaylı dekoratif ışık çıkışıyla doğrudan aydınlatma

    Bu dış mekan ışığı, genel aydınlatma için bol miktarda yüksek kaliteli ışık üretmesinin yanı sıra dekoratif dolaylı ışık da sağlar.

  • Çok sayıda uygulama seçeneği

    Bahçe, teras, patika ve balkonlar için ideal dış mekan aydınlatmasına sahip Philips dış mekan duvar, direk, kaide ve zemin ışıkları güneş battığında samimi ve rahatlatıcı bir ortam oluşturur ve karanlık çöktüğünde güvenli bir şekilde görebilmenizi sağlar.

  • Bahçeniz için şık çağdaş tasarımlar

    Philips'in modern tasarımları şık ancak ölçülüdür; gündüz veya gece, aşırıya kaçmadan bahçenizi veya terasınızı güzel gösterir. Çok sayıda aydınlatma seçeneği bulunmaktadır; bu nedenle mutlaka dış mekanınıza ve zevkinize uygun bir tasarım bulabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: