LCD geniş ekran monitör

  LCD geniş ekran monitör

  Parlak tasarım ile HD 16:9 ekran

  Vista ile kullanıma hazır, HD kalitesinde geniş ekran ile daha fazla keyif alın! 160E1, parlak bir kaplamayla ve kullanımı kolay özelliklerle birlikte gelir. Tümü ekonomik bir paket içinde. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD geniş ekran monitör

41 cm (16") geniş E-line, 40 cm/15, 6" geniş 160E1SB/62 Benzer ürünler bul

Parlak tasarım ile HD 16:9 ekran

 • İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için 6000:1 SmartContrast

  İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için 6000:1 SmartContrast

  En yüksek kontrasta ve canlı görüntüye sahip LCD ekran istiyorsunuz. Philips gelişmiş video işleme ile bir araya gelen olağanüstü ışık kısma ve arka aydınlatmayı güçlendirme teknolojisi, canlı görüntüler sağlar. SmartContrast, mükemmel siyah seviyesi ve koyu gölgelerle renklerin doğru çevrimiyle kontrastı artırır. Yüksek kontrasta ve canlı renklere sahip, parlak ve gerçeğe yakın bir görüntü sağlar.

 • Geniş ve 4:3 görüntü formatları arasında kolay geçiş

  Geniş ve 4:3 görüntü formatları arasında kolay geçiş

  OSD menüsünde bulunan Philips kolay görüntü formatı kontrol özelliği, geniş belgeler üzerinde çalışırken geniş ekranlı ortamı geniş ekran modunda görüntülemek veya gezdirmek gerekmeden, 4:3 oranındaki içeriğin bozulmadan görüntülenmesi amacıyla ekranın en-boy oranını geniş belgelerinizin oranına eşitlemek üzere 4:3 en-.boy oranı ile geniş ekran modları arasında geçiş yapılmasını sağlar.

 • sRGB, ekrandaki ve yazıcı çıktılarındaki renklerin aynı görünmesini sağlar

  sRGB, ekrandaki ve yazıcı çıktılarındaki renklerin aynı görünmesini sağlar

  sRGB, ekranınızda gösterilen ve çıktılarınızda bulunan renklerin en iyi şekilde eşleşmesini sağlayan bir endüstri standardıdır.

 • Enerjide verimlilik ve düşük güç tüketimi için Energy Star

  Enerjide verimlilik ve düşük güç tüketimi için Energy Star

  Energy Star etiketli ev elektrik ürünleri, daha az enerji harcamak üzere tasarlanmışlardır -çevre kirliliğini azaltırken paradan tasarruf etmenizi sağlarlar. Energy Star uyumlu ürünler bekleme modundayken 1 watt'tan daha az güç harcarlar. Bir Energy Star ortağı olarak, Philips enerjide verimlilik için Energy Star yönergelerini karşılayan ürünler geliştirir. Bu, yenilikçi bir şekilde tasarlanmış bekleme devresi ve yüksek verimlilikte malzemeyle üretilmiş bileşen seçimiyle ulaşılan düşük bekleme modu güç tüketimiyle sağlanır.

 • HD içeriği görüntülemeye hazır

  Yüksek tanımlı (HD) monitör, HD setüstü kutuları gibi HD kaynakları için hazırlanmış yüksek kaliteli görüntülerin olağanüstü görüntü kalitesini vermek için tasarlanmış bir ekrandır. HD monitör, analog VGA veya sıkıştırılmamış DVI dijital bağlantılar için evrensel bir bağlantı yoluyla yüksek tanımlı, en yüksek kalitede görüntü sinyalleri görüntüleyen HD ekranları için sıkı standartlara uyarak aşamalı taramanın ötesinde görüntü kalitesi sunar ve HDCP'yi destekler. 720p (50 ve 60 Hz aşamalıda 1280x720p) ve 1080i (50 ve 60 Hz geçmelide 1920x1080i) sinyaller görüntüler.

 • Hızlı 8-ms Açma/kapama tepki süresi: Mükemmel metin ve grafik görüntüleme

  Açma-Kapama tepki süresi, sıvı kristal hücrenin aktif (siyah) konumdan aktif olmayan (beyaz) konuma geçmesi ve tekrar aktif (siyah) konuma geri dönmesi için gereken süredir. Milisaniye cinsinden ölçülür. Ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir: Daha düşük tepki süresi, daha hızlı aktarım anlamına gelir ve bu nedenle metin ve görüntü aktarımında resim gölgeleri daha az görünür hale gelir. Açma-Kapama tepki süresi belge, grafik ve fotoğraf gibi içeriklerin görüntülenmesinde önemli bir ölçüttür.

 • En iyi geniş ekranda oyun oynama ve video izleme deneyimi için 16:9 ekran

  En-boy oranı, video görüntüsü genişliğinin yüksekliğine oranını ifade etmek için kullanılır. 16:9 geniş ekran en-boy oranı, evrensel - yüksek tanımlı televizyon ve Avrupa dijital televizyonu için standarttır. Yerel 16:9 en-boy oranı, görüntünün alt ve üstünde boşluk ve ölçeklemeden ve görüntüyü farklı bir ekran boyutuna sığdırmaktan kaynaklanan kalite kaybı olmadan mükemmel oyun ve video görüntüleme anlamına gelir.

 • Bekleme modunda sadece 0,5 Watt tüketir

  Bekleme modunda 0,5 Watt güç tüketimi, enerji tüketimini azaltarak enerji faturalarınızda gerçekten tasarruf ederken, çevreyi koruma konusunda payınıza düşeni yapmanıza yardımcı olan bir akıllı mühendislik ve gelişmiş tasarım fonksiyonudur.

 • Çevre koruması için RoHS standartlarıyla uyumlu

  Philips ekran ürünleri, çevreye zarar verebilecek kurşun ve diğer zehirli maddelerin kullanımını sınırlandıran Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartlarına uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

 • Windows Vista kullanımına hazır

  Vista kullanımına hazır Philips monitörler, eğlence deneyiminizi, verimliliğinizi artırmak ve evinizdeki, ofisinizdeki bilgisayar deneyiminizi kontrol etmenize yardımcı olmak, iş veya oyun için bilgi görüntüleme, bulma ve düzenleme işlemlerini hızla, verimli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmış, görsel olarak gelişmiş ve yüksek sistem gereksinimleri olan bu yeni Windows işletim sistemini canlı ve heyecan verici bir şekilde görüntülemeye hazırdır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: