PhotoFrame

  PhotoFrame

  Her fotoğraf bir hikaye anlatır

  Lüks tasarım, üstün performans! Özel üretim 10FF2XLE, zerafet, lüks tasarım ve işçilik ile üstün, geniş ekranlı dijital fotoğraf ekranını bir arada sunarak, kendinize ve sevdiklerinize verebileceğiniz unutulmaz bir armağan haline getiriyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

PhotoFrame

10, 2" LCD, 9, 4 inç g. alanı, 3:2 en boy oranı 10FF2XLE/00 Benzer ürünler bul

Her fotoğraf bir hikaye anlatır

 • Fotoğrafları döndürün, zoom yapın, kırpın, maskeleyin ve efekt ekleyin

  Fotoğrafları döndürün, zoom yapın, kırpın, maskeleyin ve efekt ekleyin

  PhotoEffect Sihirbazı, doğrudan PhotoFrame üzerinden fotoğraflarınızı döndürmenize, yakınlaştırmanıza, kırpmanıza ve hatta fotoğrafın renk tonlarını siyah - beyaza veya sepyaya dönüştürmenize olanak sağlayan, kullanımı kolay bir özelliktir.

 • Keskin ve detaylı fotoğraf görüntüleme için yüksek piksel yoğunluğu

  Yüksek yoğunluklu ekran değerli fotoğraflarınızı yüksek kaliteli baskılarda olduğu gibi 'gerçek yaşamda' karşılaşabileceğiniz zengin detaylar ve canlı renklerle görüntüler.

 • Zengin ve şaşırtıcı fotoğraf görüntüleri için mükemmel dijital renkler

  Tam renkli ekran, profesyonel fotoğraf baskılarındaki renk aralığını kullanarak canlı ve gerçek renkler sayesinde fotoğraflarınızın tüm güzelliğini ortaya çıkarır.

 • Elle işlenmiş estetik güzellikte çiçekli dalga deseni

  Elle işlenmiş çiçekli dalga deseni ile Fotoğraf Çerçevesi sanat eseri haline geliyor

 • Fotoğraflarınızın değerini artıran zarif malzeme ve kaplama

  Değerli ve ince bir zevki yansıtan sağlam ve şık stand, özel tasarımlı çerçeve ve ayrıntıyla işlenmiş bir kaplama içeren yüksek kaliteli tasarım ve zarif malzemeler, PhotoFrame cihazında görüntülenen fotoğraflara ışıltı katar.

 • Dikey veya yatay modlara uyarlama için otomatik fotoğraf yönlendirme

  Otomatik yatay/dikey algılama, PhotoFrame yönünü algılayan bir sensör içerir ve her fotoğrafı kendi doğru modunda görüntüler.

 • Kolajlar ile eğlenin: tek görünümde birden fazla fotoğraf görüntüleyin

  Kolaj, ekran boyutundan küçük olan fotoğraflarda ortaya çıkan kalın kenarlıkları önlemek amacıyla farklı fotoğrafların rastgele ve otomatik bir şekilde bir arada görüntülendiği bir slayt gösterisi efektidir.

 • Albümler, slayt gösterileri oluşturun ve fotoğraflarınızı düzenleyin

  Akıllı Albüm fotoğraf slaytı gösterilerinizin geçiş efektlerini belirleyip ayarlamanızı sağlamanın yanı sıra albümler oluşturup düzenlemenize de olanak verir.

 • Dahili hafızada 1000'e kadar fotoğraf saklayın

  Smart fotoğraf saklama, fotoğraf görüntüleme kalitesinden ödün vermeden, gerekli saklama alanını en aza indiren akıllı yazılım kullanır.

 • Slayt gösterileri, tekli fotoğraf, küçük resimler veya saati görüntüleyin

  Esnek görüntüleme modları size tek seferde tek bir görüntü, hızlı ve kolay aramalar için küçük fotoğraflar ve en değerli fotoğraflarınız için slayt gösterisi modlarında görüntüleme yapma özgürlüğünü verir.

 • AC güçte ya da şarj edilebilir pille kablosuz olarak çalıştırın

  AC güç ya da dahili pil, size Fotoğraf Çerçevenizi standart AC güç ile ya da dahili şarj edilebilir pille çalıştırma arasında seçim yapma şansı verir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: