CRT monitör

  Microsoft Windows Compliance

  CRT monitör

  dijitalleştirilmiş CRT, ideal ekran boyutu ve değer

  Mükemmel görüntü için ilk tek yongalı Dijital Saptırma İşlemcisi, rahat görüntüleme için ideal ekran boyutu, mükemmel kalitesi ve değeri ile 107E7 uygun fiyatlı ve işinizi görecek bir ekran olmasının yanı sıra kurşunsuz tasarımıyla çevre dostudur. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

dijitalleştirilmiş CRT, ideal ekran boyutu ve değer

kurşunsuz tasarımıyla

 • sRGB, ekrandaki ve yazıcı çıktılarındaki renklerin aynı görünmesini sağlar

  sRGB, ekrandaki ve yazıcı çıktılarındaki renklerin aynı görünmesini sağlar

  sRGB, ekranınızda gösterilen ve çıktılarınızda bulunan renklerin en iyi şekilde eşleşmesini sağlayan bir endüstri standardıdır.

 • Philips'in devrim yaratan gelişmiş Dijital Saptırma İşlemcisi

  Tamamen Philips'in geliştirdiği bir yenilik olan, dünyanın ilk tek çipli CRT çözümü, sync girişinin dijital olarak işlenmesi ve kontrol edilmesi için sapmayı ve Mikroişlemciyi tek bir çipte birleştirir. Bu yaratıcı teknoloji, görüntü kalitesine zarar verebilecek elektronik parazitleri önler, görüntü titremelerini azaltır ve geometriyi iyileştirir. Böylece, daha iyi bir ekran performansı sağlar.

 • Daha net görüntü için XGA 1024x768 çözünürlük

  Grafik monitörlerinde ekran çözünürlüğü, ekranın tümündeki nokta sayısını belirtir. Örneğin, 1024'e 768 piksellik bir ekran, 768 satırın her birinde 1024 ayrı nokta veya yaklaşık 786 bin piksel görüntüleme yeteneğindedir. XGA, 640'a 480 veya 1024'e 768 çözünürlük sağlar.

 • Düz Kare Tüp, görüntüde bozulmayı ve yansımayı azaltır

  Bozulma ve yansımayı azaltmak üzere tasarlanmış bir tüp.

 • PC ve Mac platformlarıyla uyumluluk

  Çok çeşitli platformlarla çalışma yeteneği. Philips monitörler, VGA bağlantısı üzerinden PC'ye bağlanabilir ve Macintosh'a bağlanabilir.

 • Kolay ve kullanıcı dostu tak ve çalıştır kurulum

  Tak ve çalıştır, çevre birimleri için bağlanabilirlik standardıdır. Tak ve çalıştır özelliği bulunan bir ekran bir bilgisayara kolayca bağlanabilir ve detaylı ayarlar için kullanıcı müdahalesi gerektirmez.

 • Hızlı ve kolayca kişiselleştirilebilir Ekran Menüsü

  Monitör ayarları için ekranda görüntülenen bir panel olan OSD, kontrast, parlaklık, yatay, dikey konumlandırma ve diğer monitör ayarları için kullanılır.

 • Kurşunsuz tasarımı çevreye zarar vermez

  Kurşunsuz ekran ürünleri, çevreye zararlı olan kurşunu ve diğer toksik maddelerin kullanımını kısıtlandıran katı Avrupa Topluluğu Tehlikeli Maddelerin Kısıtlandırılması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartlarına uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

 • Endüstri ortalamasından daha düşük güç tüketimi

  Yüksek tasarruf sağlamak için, cihazın çalıştırılması için gereken gücün azaltılması.

 • MPRII, elektromanyetik radyasyonu sınırlandırarak güvenliği sağlar

  Monitörlerin yaydığı elektromanyetik radyasyon seviyesine dair sıkı limitler koyan bir dünya standardı

 • Güvenliğiniz için: Uzay mekiklerinde kullanılan kompozit ateşe dayanıklı kasa

  PC/ABS plastik kompozit, uzay teknolojisinde, otomotiv sektöründe ve üst düzey yangın güvenliği standartlarına uygun yangın söndürücülerde kullanılan endüstrinin en sağlam, ateşe dayanıklı kasa malzemesidir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: