CRT monitör

  CRT monitör

  dijitalleştirilmiş CRT, yüksek değer ve kurşunsuz tasarım

  Üstün görüntü performansı için ilk, tek çipli Digital Deflection CPU, ideal ekran boyutu, üstün kalitesi ve değeri ile 107E6, "işi tamamlayan" ekonomik bir ekran olmasının yanında çevre dostu, kurşunsuz bir tasarım sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

dijitalleştirilmiş CRT, yüksek değer ve kurşunsuz tasarım

 • sRGB, ekrandaki ve yazıcı çıktılarındaki renklerin aynı görünmesini sağlar

  sRGB, ekrandaki ve yazıcı çıktılarındaki renklerin aynı görünmesini sağlar

  sRGB, ekranınızda gösterilen ve çıktılarınızda bulunan renklerin en iyi şekilde eşleşmesini sağlayan bir endüstri standardıdır.

 • Philips'in devrim yaratan gelişmiş Dijital Saptırma İşlemcisi

  Tamamen Philips'in geliştirdiği bir yenilik olan, dünyanın ilk tek çipli CRT çözümü, sync girişinin dijital olarak işlenmesi ve kontrol edilmesi için sapmayı ve Mikroişlemciyi tek bir çipte birleştirir. Bu yaratıcı teknoloji, görüntü kalitesine zarar verebilecek elektronik parazitleri önler, görüntü titremelerini azaltır ve geometriyi iyileştirir. Böylece, daha iyi bir ekran performansı sağlar.

 • Daha net görüntü için XGA 1024x768 çözünürlük

  Grafik monitörlerinde ekran çözünürlüğü, ekranın tümündeki nokta sayısını belirtir. Örneğin, 1024'e 768 piksellik bir ekran, 768 satırın her birinde 1024 ayrı nokta veya yaklaşık 786 bin piksel görüntüleme yeteneğindedir. XGA, 640'a 480 veya 1024'e 768 çözünürlük sağlar.

 • Düz Kare Tüp, görüntüde bozulmayı ve yansımayı azaltır

  Bozulma ve yansımayı azaltmak üzere tasarlanmış bir tüp.

 • PC ve Mac platformlarıyla uyumluluk

  Çok çeşitli platformlarla çalışma yeteneği. Philips monitörler, VGA bağlantısı üzerinden PC'ye bağlanabilir ve Macintosh'a bağlanabilir.

 • Hızlı ve kolayca kişiselleştirilebilir Ekranda Kontrol Menüsü

  Monitör ayarları için ekranda görüntülenen bir panel olan OSD, kontrast, parlaklık, yatay, dikey konumlandırma ve diğer monitör ayarları için kullanılır.

 • Kolay, kullanıcı dostu tak ve çalıştır kurulumu

  Tak ve Çalıştır, çevre birim bağlanabilirlik standardıdır. Tak ve çalıştır özelliği bulunan bir ekran bir bilgisayara bağlanabilir ve karmaşık ayarları gerçekleştirmesi için kullanıcı müdahalesi gerekmeksizin çalışabilir.

 • Kurşunsuz tasarımı çevreye zarar vermez

  Kurşunsuz ekran ürünleri, çevreye zararlı olan kurşunu ve diğer toksik maddelerin kullanımını kısıtlandıran katı Avrupa Topluluğu Tehlikeli Maddelerin Kısıtlandırılması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartlarına uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

 • Endüstri ortalamasından daha düşük güç tüketimi

  Yüksek tasarruf sağlamak için, cihazın çalıştırılması için gereken gücün azaltılması.

 • TCO'03 en yüksek güvenlik ve ergonomi standartlarını garanti eder.

  Güvenlik, ergonomi ve özellikle elektrik alanlar (AEF) konusunda MPR-II'den de daha sıkı bir TCO (İsveç Profesyonel Çalışanlar Konfederasyonu) standardı.

 • Çevreye duyarlı Energy Star ortağı

  ABD hükümetinin Çevre Koruma Dairesi tarafından konulan güç tasarrufu gereksinimlerine uyan bir üretici.

 • Güvenliğiniz için: Uzay mekiklerinde kullanılan kompozit ateşe dayanıklı kasa

  PC/ABS plastik kompozit, uzay teknolojisinde, otomotiv sektöründe ve üst düzey yangın güvenliği standartlarına uygun yangın söndürücülerde kullanılan endüstrinin en sağlam, ateşe dayanıklı kasa malzemesidir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: