LCD ince istemci

  LCD ince istemci

  bağlı kalmanın akıllı yolu

  ProScribe kablosuz ekranları, uzmanların masalarından uzakta çalıştıkları ortamlardaki fikirsel iş akışı aracıdır. Dokunmatik ekranı, dayanıklılığı ve kablosuz bağlantısı ile eşsiz bir işyeri üretkenlik artışı getirir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

bağlı kalmanın akıllı yolu

 • Anında güç açma ve kapama

  Anında güç açma, sistemi askı modundan devam moduna geçirerek uygulamalara, sistemin yeniden açılması için uzun süre beklemeye gerek kalmadan anında erişim sağlar.

 • Daha düşük tüketim için akıllı güç yönetimi

  Akıllı güç yönetimi, güç tüketimini azaltmaya ve toplam sahip olma maliyetini önemli ölçüde düşürmeye yarayan, verimli enerji tüketimi teknolojisinden yararlanır.

 • Daha net görüntü için SVGA 800 x 600 çözünürlük

  Grafik monitörlerinde ekran çözünürlüğü, ekranın tümündeki nokta sayısını (piksel) belirtir. Örneğin, 800'e 600 piksellik bir ekran, 600 satırın her birinde 800 ayrı nokta veya yaklaşık 600 bin piksel görüntüleme kapasitesindedir. SVGA, 640'a 480 veya 800'e 600 çözünürlük sağlar.

 • Duyarlı dokunmatik ekran kullanıcı arayüzü

  Üzerine basan bir parmak veya stylus gibi herhangi bir şeyi algılayabilen ve tepki veren bir monitör ekranı.

 • Taşınabilir olmak üzere tasarlanmış ve hafif

  Bu ürün taşınabilir olmak amacıyla tasarlanmıştır. Gereksiz her türlü ağırlığı çıkartmak amacıyla özenli tasarım tercihleri yapılmıştır.

 • Katı IP53 su geçirmezlik standartlarına uyar

  IP53 su geçirmezlik standardı, bileşenlerin su dökülmesine karşı korunmasını sağlamak için ön, arka taraf, sağ taraf, sol taraf üst ve alt yüzeylerin sızdırmaz biçimde kapatılmasını şart koşar.

 • 1 metreden beton yüzeye düşmeye dayanıklı olması amacıyla tasarlanmıştır

  Düşmeye dayanıklı tasarımı, günlük kullanımlarda doğabilecek kazalara karşı koruma sağlamak üzere, cihazınızı 1 metreden beton yüzeye dikey düşüşe eşit bir şoka dayanım sağlayacak kadar dayanıklı yapan özel mekanik çerçevelerden ve koruma malzemelerinden meydana gelmektedir.

 • 802,11b WLAN, gerçek zamanlı kablosuz veri erişimi sağlar

  Kablosuz LAN Cihaz Standardı güncellemesinde dahili olarak bulunan kablosuz bir Yerel Ağ, 2,4GHz bant genişliği ve nominal 11Mbps sağlamaktadır.

 • Sahada kullanım için kablosuz WAN uzatmalı

  CDMA veya Code Division Multiple Access (Kod Ayrımı Çoklu Erişim), kullanıcıları birbirinden ayırmak için farklı kodlar kullanan yaygın spektrumlu bir dijital uydu radyo sistemidir.

 • Sorunsuz bir mobil deneyim için sıfır konfigürasyon

  WLAN yardımcı programı, mevcut kablosuz AP'leri algılar ve listeler ve işlemlerde sorunsuz WLAN entegrasyonu sağlamak için mevcut ağlardan tercih edilen birine tek basmalı bağlantı sağlar.

 • MS RDP ve Citrix ICA, sunucu tabanlı mimari sağlar

  Uzaktan Masaüstü Protokolü: Bir Windows terminal istemcisi ile Windows Terminal Sunucusu arasındaki giriş/çıkışı yöneten sunum servisleri protokolüdür; Citrix Independent Computing Architecture (ICA, Bağımsız Bilgisayar Mimarisi) protokolü, son kullanıcılara özel uygulamalar için yüksek performanslı, güvenilir, güvenli ve yönetilebilir bir yol sunar.

 • Veri gizliliği için Opsiyonel Cisco LEAP güvenlik desteği

  LEAP, Cisco Systems'in verilerin gizliliğine yönelik patentli kimlik denetimi protokolüdür.

 • Dikey uygulamalar için özelleştirilebilir MS Windows CE.NET

  MS Windows CE.NET, belli gereksinimler için özel olarak geliştirilmiş uygulamaların gelişimini kolaylaştırmak üzere modülerize edilmiş akıllı, bağlanabilir, az yer kaplayan cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmış gerçek zamanlı, dahili bir işletim sistemidir.

 • Sık kullanılan uygulamaları başlatmak için programlanabilir kısayol tuşları

  Kısa yol tuşları, sık kullandığınız uygulamaları hızlı başlatılması için kullanılan programlanabilir donanım butonlarıdır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: