1
TV

Philips Android TV™

Güçlü Smart TV

Android TV tanıtım klibini izleyin

Sınırsız eğlenceye erişmek çok kolay

 

Daha fazla film, daha fazla program, daha fazla oyun. Sayıları her geçen gün artan uygulamalar! Philips Android TV, tüm bunları ve daha fazlasını ayağınıza getiriyor.

Sizin zevkiniz

Beğendiğiniz ve beğenmediğiniz içerikleri bilecek kadar akıllı olan Philips Android TV'nin yaptığı her öneri, zevkinize uygun olur.

Sizin ritminiz

Kendi tarzınızda eğlenin. Daha akıllı arama yolları, daha iyi oyun oynama şekilleri ve daha hızlı performansla Philips Smart TV'niz sizi eğlendirmeye her zaman hazırdır.

Sizin uygulamalarınız

Google Play ile sayıları her geçen gün artan uygulamalara, oyunlara, akış hizmetlerine ve çok daha fazlasına erişin.

Sizin tarzınız

İçerik paylaşmak ve aksiyonu kontrol etmek, Philips Android TV ile her zamankinden kolay hale geldi. Maksimum esneklik için uzaktan kumandayı kullanın ya da telefonunuzu senkronize edin.
Philips Android TV sizin zevkiniz

Sizin zevkiniz 

Smart TV'de Android kolaylığı

 

İstediğinize hızla ve kolayca ulaşın. Size özel öneriler, favori programlarınız, popüler şarkılar ve en başarılı oyunlar basit menülerde gösterilir. Zengin içeriği parmaklarınızın ucuna getiren menülerin her biri, aradığınız içeriği hızla bulup hemen izlemeye başlamanız için tasarlanmıştır.

Birçok insan, birçok ilgi alanı. 
 

Daha fazla film, haber, oyun: Tüm bunlara koltuğunuzun konforunda erişebilirsiniz. Philips Android TV, her ihtiyaç ve ruh halinize göre seçenekler sunan ve sürekli gelişip çeşitlenen uygulamalara ulaşmanıza olanak sağlar. Android TV'deki Google Play Store'a ek olarak, TV deneyiminizi daha eğlenceli hale getirmek için harika uygulamalar oluşturduk. Haberleri takip edin, en popüler dizilerin akışını sağlayın, kaçırdığınız TV programlarını izleyin, hava durumuna bakın veya sevdiğiniz müzikleri bulmak için tarayıcıyı kullanın. Tüm bu seçenekler arasında kararsız kalırsanız Philips Android TV, beğendiklerinizi temel alarak size öneriler sunup yardımınıza koşar.

TV'nizdeki bu popüler uygulamalara ve diğer tüm özelliklere göz atın!

YouTube

YouTube

Netflix

Netflix

Google Play

Google Play Movies & TV

Spotify

Spotify

Tivibu Smart TV

Tivibu Smart TV

BluTV

BluTV

Digiturk Play plus

Digiturk Play plus

Filmbox Live

Filmbox Live

* Üçüncü taraf uygulamalar, ülke ve model başına kullanılabilirliğe tabidir. İçerik, uygulamaların kullanılabilirliği hakkında sorumluluk kabul etmeyiz ve bunlar tarafımızdan "olduğu gibi" sunulmakta olup açık veya zımni garanti verilmez. Ücretli abonelikler gerekebilir. En güncel bilgiler için lütfen Philips TV destek merkeziyle iletişime geçin. Tüm ürün ve şirket adları (tescilli) ilgili sahiplerinin ticari markalarıdır. Philips, Royal Philips N.V. şirketinin tescilli ticari markasıdır.

Netflix'te izleyin!


Philips TV'nizdeki Netflix uygulaması binlerce TV programı, film ve dizi arasından seçim yapmanızı sağlar. House of Cards, Stranger Things ve Anne with an E gibi popüler Netflix orijinal dizilerini kaçırmayın! Ayrıntılı bilgi için Netflix web sitesine göz atın.

Netflix üyeliği gereklidir.

Philips Android TV sizin ritminiz

Sizin ritminiz

Philips Android TV güçlü performans

Güçlü performans

 

Yeni işlemcilerimiz, TV'nize ve eğlence deneyiminize hayat veriyor. Smart TV yelpazesinde kullandığımız süper hızlı Quad Core ve Hex Core işlemcilerle tüm ürün yelpazesinde gücü artırdık.

Philips Android TV oyun deneyimi

Ambilight ile Android oyun deneyimi

 

Google Play'deki yüzlerce oyunu TV'nizde oynayın. Saatler dolusu eğlence için istediğiniz zaman oyun indirin veya oyun akışı gerçekleştirin. Ambilight Oyun moduyla odanızı oyuncu cennetine dönüştürün.

Philips Android TV sesli kontrol özellikli uzaktan kumanda

Sesle arama

 

Canınız yazı yazmak istemiyor mu? Smart Remote'unuza konuşun ve sonuçları TV'nizin ekranında görün. TV'nizi sesinizle kontrol ederek uygulamaları açabilir ve daha birçok işlem yapabilirsiniz. Dilerseniz Voice Search¹ işlevini Philips TV Remote Uygulaması² yüklü telefonunuz ve tabletinizden de kullanabilirsiniz.

Philips Android TV klavyeli uzaktan kumanda

Metinle arama

 

Philips klavyeli uzaktan kumandanın yeni tasarımını keşfedin. Pürüzsüz, ergonomik gövdesi ve yumuşak dokunuşlu büyük tuşlarıyla bu kumandayı tutmak çok rahat, kullanmaksa olağanüstü kolaydır. Arkasındaki tam boy klavye sayesinde, dilediğiniz her şeyi eskisinden çok daha hızlı bir şekilde Smart TV'nize yazabilirsiniz.

¹ Dilin kullanılabilirliği Google Sesli Arama desteğine tabidir.
² Philips TV Remote uygulaması ve ilgili işlevler TV modeli, operatör ve ülkenin yanı sıra akıllı cihazın modeli ve işletim sistemine göre farklılık gösterir. Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.philips.com/TVRemoteapp.
Philips Android TV sizin uygulamalarınız

Sizin uygulamalarınız

Uçsuz bucaksız içerik dünyası
Google Play Store

Tek bir düğmeye dokunarak yeni filmleri veya dizileri Netflix'ten izlemeye başlayın, on demand filmler arasında gezinin veya oyunlarda dünyaları fethedin. İstediğiniz içeriğe istediğiniz zaman erişin. Ambilight ile daha canlı ve etkileyici hale gelen içerik deneyimine şahit olun.

Philips uygulama galerisi

Google Play'deki büyüleyici uygulamalara ek olarak hayatınızı daha keyifli hale getirmek için Catch-up TV, haber, eğitim, akış ve hava durumu uygulamaları gibi bazı harika uygulamalar geliştirdik.
Philips Android TV içerik paylaşma

Sizin tarzınız

Büyük, birbirine bağlı bir aile

 

Google Cast ile cihazlar arasında içerik paylaşmak çok kolaydır. Tüm cihazlar arasında sorunsuz şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Telefonunuzdaki içeriği TV'de paylaşmak mı istiyorsunuz? Sorun değil. Tabletinizde izlemeye başladığınız filmi TV'nizde mi bitireceksiniz? Oldu bile. Tüm cihazlar birbirleriyle son derece uyumludur.

Philips TV Remote uygulaması

Philips TV Remote Uygulaması

 

iPhone'unuzu, iPad'inizi, Android telefonunuzu veya tabletinizi Philips TV uzaktan kumandasına dönüştürün. Philips TV Remote Uygulamasıyla taşınabilir cihazınızdan TV'nizi kontrol edebilir, program bilgilerini görüntüleyebilir, hatırlatmalar ayarlayabilir ve hatta ekstra seçeneklerle Ambilight'ınızı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca hiçbir programı kaçırmamak için TV'nizden taşınabilir cihazınızla akış gerçekleştirerek belirli TV programlarını izleyebilirsiniz.

Philips Android TV Google Cast

Google Cast

 

Google Cast ile ek bir cihaz kullanmadan filmleri, programları ve uygulamaları telefonunuz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınızdan Philips TV'nize yansıtabilirsiniz. Netflix ve YouTube gibi sayıları günden güne artan Cast Ready uygulamaları keşfedin.