Philips TV görüntü kalitesi

Mükemmel görüntü

Philips TV 4K Ultra HD TV

Ultra HD - Full HD

 

Yüksek Çözünürlüklü TV'lerin, Ultra Yüksek Çözünürlüklü (UHD) ve Tam Yüksek Çözünürlüklü (FHD) olmak üzere iki çeşidi vardır. FHD, görüntüleri en fazla 1080p çözünürlükte sunar ve 2 milyon piksele sahiptir. Bu çözünürlük, Philips görüntü işleme teknolojilerimizle birlikte mükemmel bir görüntü kalitesi sağlar. UHD 4K TV çözünürlüğü dört kat artırarak mümkün olan en iyi çözünürlüğü inanılmaz ayrıntılar ve derinlikle sunar.

Ultra HD'siz with Ultra HD

Sihirli numara dört

Philips TV görüntü kalitesi öğeleri

Tüm TV'lerimizde bulunan yenilikçi teknolojiler, en iyi görüntü kalitesini yaratmak için yorulmak bilmeden çalışır. Bu teknolojilerin her biri, gözün algılayabildiği dört öğeden birine odaklanır: hareket, kontrast, renk ve keskinlik.

 

Görüntü kalitesi motorlarımız bir araya geldiğinde, kaynaktan ve kaliteden bağımsız olarak olağanüstü görüntüler oluşturur. İster YouTube ister Netflix izleyin, gördüğünüz görüntüler çok etkileyici olur.

P5_logo

Karışınızda Philips P5 görüntü kalitesi motoru. İzlediğiniz tüm içerikleri dijital olarak optimize ederek televizyonunuzun görüntü işleme gücünü %50 oranında artırır. Böylece her an dilediğiniz kaynaktan en derin siyahları, en parlak beyazları, canlı renkleri ve son derece akıcı ve net görüntülerin tadını çıkarabilirsiniz.

 

P5 görüntü motoru. Yeni 7500 ve 9000 serilerimizde mevcuttur.

Hareket

Mükemmel doğallıkta izleme deneyimi

 

Aksiyon filmleri izlemeyi seviyorsanız en iyi görüntü kalitesinden azıyla yetinmeyin. Philips'in ödüllü hareket geliştirme teknolojisi Perfect Natural Motion, 4 milyar piksellik işleme gücünü kullanarak titreşimi ortadan kaldırır ve üstün keskinliğe sahip, hayal edebileceğiniz en net, en akıcı görüntüleri sunar.

Kontrast

Philips TV Micro Dimming Premium

Karanlık ışıkla buluşuyor

 

Micro Dimming Premium, özel yazılım algoritması ve gelişmiş arka ışık aracılığıyla TV'nizin kontrastını optimize eder. Görüntünün 6400 farklı bölgesini analiz eden yazılım ve bölümleri ayrı ayrı ayarlanabilen Direct LED arka ışık sayesinde kontrast, en koyu siyahlar ve en parlak beyazlara kadar optimize edilir. Böylece inanılmaz kontrasta ve kaliteye sahip gerçekçi görüntüler elde edersiniz.

Philips TV Bölgesel kontrast

Hayat kadar gerçek

 

Bölgesel Kontrast, küçük ayrıntıları ortaya çıkarmak için Micro Dimming ile birlikte çalışarak ek kontrast sağlayan bir video geliştirme teknolojisidir. Gelişmiş görüntü analizi, ekranının tamamını geliştirmek yerine karanlık alanlardaki ayrıntıları bölgesel olarak geliştirir. Görüntünün farklı kısımlarındaki ışığı bağımsız bir şekilde hedef alarak siyah seviyelerini korurken kusursuz beyazlar sağlar ve gerçekçi bir görüntü oluşturur.

Renk

Her zamankinden daha fazla renk

 

Philips Premium Color, %85'e kadar geliştirilen geniş bir renk gamı panelini ve 4 trilyon renk işleme gücünü bünyesinde barındırır. Böylesine yüksek renk çözünürlüğü ve göz kamaştırıcı doygun renkler ile ekrana baktığınızı bile unutacaksınız.

Philips TV Ultra HD ve Ultra çözünürlük geliştirme

Keskinlik

Olağanüstü görüntüler

 

Philips Ultra Çözünürlük Geliştirme teknolojisiyle Ultra HD olmayan kaynaklarda bile Ultra HD benzeri görüntü kalitesine sahip olun. Geliştirilmiş keskinliğin, artırılmış derinlik algısının, üstün kontrastın, akıcı doğal hareketlerin ve kusursuz ayrıntıların tadını çıkarın.

Yüksek Dinamik Aralık (HDR)

Gözlerinizin önünde görüntüye hayat verir

 

Yüksek Dinamik Aralık çok farklı bir görsel deneyim sunar. Mükemmel parlaklığa, rakipsiz kontrasta ve etkileyici renklere sahip görüntüler, daha yüksek parlaklık ve daha koyu, daha nüanslı karanlık alanlarla hayat bulur. TV'de bugüne kadar görülmemiş zenginlikteki yeni renklerden oluşan daha dolu bir paleti işleyerek duyularınızı kendine çeken ve duyguları harekete geçiren bir görsel deneyim sunar. Sinema severler ve film tutkunları için mükemmeldir!

HDR'siz with HDR

Sosyalleşelim

Facebook

 

En yeni haberler, ipuçları ve güncellemelerden haberdar olmak için resmi Philips TV Facebook sayfamızı beğenin.

YouTube

 

En yeni kısa filmlerimizi, yaptığımız işbirliklerini ve resmi duyuruları hemen izleyin.

Instagram

 

#Ambilight @philipstelevision ile Ambilight deneyiminizi bizimle paylaşın

*Gösterilen TV modelleri ve teknik özellikleri ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir

**Android™, Google™, Google Play™, YouTube™ ve diğer markalar Google Inc. şirketinin ticari markalarıdır.