Krepe Saçlar

1. adım

 

Maksimum hacim kazanması için saçınıza hacim veren şampuan ve saç kremi uygulayın. Ardından saçınıza şekil vermeden önce köpük ya da kalınlaştırıcı fön kremi sürün.

2. adım

 

Saçınızı maksimum hacim kazanması için köklere yakın saç tellerini yukarı kaldırarak saç kurutma makinesiyle kurutun. Kurutma esnasında, geniş ve yuvarlak bir fırça yardımıyla saçınıza içten dışa doğru hacim kazandırın.

Second step

3. adım

 

Neredeyse tamamen kuruduğunda köklere yakın saç tellerini yukarı kaldırmak ve yüzünüzden uzaklaştırmak için düz bir fırça kullanın. Saç kurutma makinesini saç köklerine tutun, ardından hava akımını dış kısımlara yönlendirin.

Third step

4. adım

 

Ekstra destek sağlamak ve hacmi korumak için saç köklerinizin arka kısmını nazikçe tarayın. Ardından doğal ve oval bir fırçayla saçın dış yüzeyini yukarı kaldırıp geriye doğru iterek yüzünüzden uzaklaştırın.

Fourth step

5. adım

 

Saçınızı tek omzunuzdan öne alıp aşağıdan atkuyruğu yapın ve lastik tokayla bağlayın. İsterseniz aksesuar da kullanabilirsiniz. Ardından atkuyruğunuzu iki kısma ayırın.

Fifth step

6. adım

 

Balıksırtı örgü yapmak için bir kısımdan küçük bir tutam alıp ön taraftan geçirerek diğer kısma ekleyin. Tutamları sağdan sola ve soldan sağa ekleyerek aşağı doğru ilerleyin. Ucunu küçük bir lastik tokayla bağlayın. İsterseniz güzel bir kurdele de kullanabilirsiniz.

Sixth step

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.