1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • Peşin fiyatına 12 taksit

  • Tüm siparişlerde kargo bedava!

  • 2 yıl garanti

  Makale

  Harika: Bebeğinize damlatmaz bardaktan içmeyi öğretmek neden düşündüğünüzden daha kolaydır?


  Damlatmaz çocuk bardakları

  Bebeğinizi damlatmaz bardakla tanıştırırken bardaktakilerin her yere döküleceğini düşünüyorsanız bir daha düşünün. Damlatmaz bardak söz konusu olduğunda tüm ebeveynleri endişelendiren durumları ve her şeyin sorunsuz ilerlemesi için aldığımız önlemleri burada bulabilirsiniz.

  Muhtemelen bebeğinizin döktükleri yüzünden daha koyu renkli bir kanepe alsaydım diyorsunuz.

  Çözümümüz: Tamam, bebeklerin her zaman bir şeyler dökebilir ancak damlatmaz bardaklarımız konusunda endişelenilecek bir şey yok. Her bardak, koltuğunuzu en çok dökerek içen bebekten bile korumanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir sızdırmaz valfe sahiptir.

   

  Biberondan bardağa geçişi nasıl yapacağınızı da merak ediyor olabilirsiniz.

  Çözümümüz: Yeni beceriler edinmek başta zor olabilir. Bu nedenle, bebeğiniz için bu süreci dört aşamaya böldük. Öncelikle bebeğinize damlatmaz alıştırma bardağımızı kullanarak kulplarla içmeyi öğretin. Ardından uçlu bardak, pipetli bardak ve sonunda uçsuz bardakla içerek yetişkin gibi içmeye geçmesini sağlayın.

   

  Bardakları bebek çoraplarıyla aynı hızda kaybedeceğiniz konusunda biraz endişeli olabilirsiniz.

  Çözümümüz: Eşyalar bir bebeğin eline geçtiğinde bir yerlerde kalabilir, düşebilir ve atılabilir. Bunu bildiğimiz için damlatmaz bardaklarımızı kıvrımlı kenarlara ve kulplara sahip olacak şekilde tasarlayarak bebeğiniz için hareket halindeyken taşımayı kolaylaştırdık.

   

  Bebeklerin ne çok eşyası varmış diye de düşünüyor olabilirsiniz.

  Çözümümüz: Aileye birisinin katılması, daha dolu bir hayat yaşamanıza neden olabilir. Peki nasıl daha basit yaşayabilir ve bebeğinizin ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olduğundan emin olabilirsiniz? Philips Avent damlatmaz bardaklar, birbiriyle değiştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece tek kapağı birden fazla biberonda ve bardakta kullanabilir, her zaman kolayca bir kapak bulabilirsiniz.

   

  Peki bebeğinizin bir yetişkin gibi içmesine yardım etmeye hazır mısınız? Bunu başaracaksınız.

   

  Bebekler için damlatmaz bardaklarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Seriyi keşfetmek için buraya tıklayın.

  Bu konu hakkında daha fazlasını okuyun

  Ebeveynlik. Bunun bir kılavuzu olmasa da destek ekibi yardıma hazır

  Doğrudan gelen kutunuza gönderilen ücretsiz, kişiselleştirilmiş tavsiyeler ve indirimler almak ister misiniz?
  Posta simgesi