Consumer
Ürünler
LED-Lighting-for-the-home

Evlere yönelik LED Aydınlatma

 

Doğal güneş ışığının parlaklığını ve sıcaklığını evinize getirin ve Philips LED Aydınlatma dünyasıyla buluşun. Ürünler, tavsiyeler, fikirler ve rehberlik için LED aydınlatma yenilikleri dünyası parmaklarınızın ucunda. İyi konumlandırılmış dış mekan aydınlatması bahçe tasarımınıza yeni bir boyut katarken, ambiyans aydınlatması veya vurgu aydınlatması için kullanılan spot lamba evinize sıcaklık ve doğal ışıltı getirir. Kontrastın gücünü kullanın ve aydınlatmanın iç ve dış mekanlarınıza nasıl çarpıcı bir tasarım estetiği sunabileceğini keşfedin. Parlak, beyaz ve sarı renk seçeneğine sahip enerji tasarruflu Philips LED lambalar evinize yönelik modern aydınlatmada bir devrim gerçekleştiriyor.

Professional-Lighting

Profesyonel Aydınlatma

 

Dünyanızı ışık ile şekillendirin. LED teknolojisi daha verimli çalışmanıza, iyi hissetmenize ve müşterilerinize daha fazlasını sunmanıza yardımcı olur. LED lambalar ile hoş ve verimli bir çalışma ortamı yaratın. LED spot lambalar ile perakende ürünlerin kalitesini vurgulayın. Dış mekanlara LED projektör lambalar yerleştirerek uzaktan geçen insanların ilgisini seçin. Olanaklar sınırsız, yaratıcılığınızı konuşturun.

Aydınlatma yoluyla insanların yaşamlarını geliştirme taahhüdümüz, enerji tasarrufu sağlamak, mutluluğu artırmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için çözümler üretilmesinde öncü rol oynamamıza yardımcı olmaktadır. İnsanların sitemizi ziyaret ederek LED aydınlatmanın hayatlarını nasıl geliştireceğini görmeleri için uzmanlığımızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Automotive-Lighting

Otomobil Aydınlatması

 

Aydınlatma, yollarda güvenliği ve konforu artırır. LED yenilikleri sayesinde araç farları tehlikeli ışıklara neden olmadan daha parlak yanar. Xenon farlar karanlıkları aşarak sürücülerin görüş mesafesini artırır.  Gündüz farları ve araç içi lamba ampulleri, sürücülerin dikkatini dağıtmadan konforu artıran keyif verici, aydınlık bir ortam sağlar.

Sokakların hoş görünmesini ve güvenliğini sağlayan otomotiv aydınlatması çözümleri geliştirmek için dünya çapındaki tedarikçilerle çalışmaktayız. Enerji tasarrufu sağlayarak, bakım gereksinimini azaltarak ve görüş açısını artırarak tedarikçilerin ve sürücülerin bir adım önde olmalarına yardımcı oluyoruz. Aydınlatma çözümünüzü kullanıma hazırlamak için okumaya devam edin.

Lumiled'leri keşfedin

Net, odaklanmış, parlak. Uzun ömürlü. Aydınlatma projelerinize yeni bir boyut katan canlı renkler. Lider LED lambalarımızın sağladığı avantajlar sizlere ürünlerinizi geliştirmek ve müşterilerinizi memnun etmek için sayısız fırsat sunuyor. Projelerinizdeki karmaşıklığı ortadan kaldıran verimlilik için tasarlanmış birimler ve uygun maliyetli Lumiled’ler  tasarruf etmenize yardımcı olur. En zorlu şartlara uyum sağlayan LED lambaları geliştirmek için dünya çapındaki OEM müşterileri ile birlikte çalışmaktayız. Parmaklarımızın ucundaki zengin uzmanlık sayesinde LED aydınlatmayla ilgili ihtiyacınız olan her şeyi sitemizde bulacaksınız.