Consumer
Ürünler

  SSS

    LED ampuller hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? En fazla sorulan beş SSS ile öğrenin.    

1. Işık çıkışını nasıl dengeleyebilirim?

 

Çok sayıda yeni karartıcı doğru yük düzeyini düzenlemek için manuel olarak ayarlanabilen bir vidayla donatılmıştır. Doğru konumda değilse uğultu ve titreşim gibi istenmeyen etkiler meydana gelebilir. Dengeli bir ışık çıkışına ulaşmak için vida konumunu ayarlayın. Fazladan destek gerekiyorsa lütfen Philips müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.

2. LED ampulüm veya spotum için hangi karartıcı türünü kullanabilirim?


Philips bir karartılabilen ampul ve spot seçkisi sunar ve uyumluluklarını kontrol etmek için temsili sayıda Avrupa karartıcısını test etmiştir.

Hangi karatıcıların Philips tarafından önerildiğini öğrenmek için ampuller ve spotlara ilişkin karartıcı uyumluluk listesini gözden geçirin.

 

Philips LED ampuller ve spotlara ilişkin karartıcı uyumluluk listesini (PDF) görüntüleyin

 

3. Günün bazı saatleri sırasında farklı bir ışık düzeyi görüyorum.  Bu ürüne zarar verebilir mi?

 

Günün belirli saatlerinde elektrik şirketi tarafından gündüz ve gece ayarı arasında geçiş yapmak için darbeler gönderilir. Ayrıca elektrik süpürgeleri belirli anlarda, çalıştırıldığında şebekede kesintiler oluşturabilir. Ancak, bu etki ürün için zararlı değildir.

 

Ses tesisatımla girişimi nasıl önleyebilirim?

Elektrik kabloları hoparlör kablolarıyla birleştirilirse girişim oluşabilir. Bu, lambanın ve ses tesisatının 2 giriş kablosu arasında daha büyük bir uzaklık oluşturularak engellenebilir.

4. LED ampulleri tek bir karartıcıda floresan veya diğer indüksiyonlu ışık kaynaklarıyla birlikte kullanabilir miyim?

Hayır, bu titreşim gibi istenmeyen etkilere neden olur.

5. LED lambam için hangi karartıcı türünü kullanabilirim?
gold-dimmer
Ambalajın üzerinde altın bir karartıcı simgesi bulunduğunda, ürün Avrupa'da satılan tüm faz kesicili ışık ayarlayıcı türleriyle karartılabilir. Karartma, başlangıçtaki en yüksek ışık çıkışının %0-2'sine düşebilir.
Ambalajın üzerinde gümüş bir karartıcı simgesi bulunduğunda, ürün seçili faz kesicili ışık ayarlayıcılarla (arka kenar tipi) uyumludur.

Philips bir karartılabilen ampul ve spot seçkisi sunar ve armatürleriyle uyumluluklarını kontrol etmek için temsili sayıda Avrupa karartıcısını test etmiştir. Karartıcılar, karartıcı uyumluluk listesinde gösterilir ve performanslarına göre sınıflandırılır.

 

Philips LED ampullere ilişkin karartıcı uyumluluk listesini (PDF) görüntüleyin

 

Tüm bu karartıcılar için, gümüş karartma simgesine sahip üç adede kadar, altın karartma simgesiyle ise 6 adede kadar Philips LED lamba bağlanırsa en uygun performans garanti edilir.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Doğru ampulü bulun

Philips Aydınlatma hakkında daha fazla bilgi edinmek için videolarımızı izleyin veya  buraya tıklayın
LED ampuller

LED ampuller

 

LED ampuller hoş, sıcak beyaz ışıkla her türlü yaşam alanını dönüştürmenize yardımcı olabilir. Bu kılavuz size LED ampullerin size nasıl sınırsız aydınlatma olanakları sunabildiğini göstermektedir. LED ampuller sayesinde,%90'a kadar enerjiden ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Işık efekti

Işık efekti

 

Bir ampulün ışık efektinin kaplamasından nasıl etkilendiğini ve bunun doğru türde aydınlatma oluşturmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün. Buzlu ampuller dağılımlı bir ışık verir. Şeffaf ampuller ise parıltılı, doğal bir sıcak ışık üretir.

Enerji tasarruflu ampuller

Enerji tasarruflu ampuller

 

Kompakt floresan ampuller olarak da bilinen enerji tasarruflu ampuller aynı miktarda ışık üretmek için klasik ampullerden daha az enerji kullanır. Enerji tasarruflu ampullerin nasıl ruh halinize uygun ışık efektini ve ambiyansı yaratıp aydınlatma faturalarınızı düşürebildiğini görün.

 

Halojen ampuller

Halojen ampuller 

 

Halojen ampuller, klasik ampulleri değiştirmenin en hızlı ve kolay yoludur. Halojen ampullerin size nasıl klasik ampullerle aynı kalitede sıcak, parıltılı ışık sağlarken çok sayıda aydınlatma olanağı seçenekleri sunduğunu görün. Halojen ampuller klasik ampulleri değiştirmenin en hızlı ve kolay yoludur Enerji tasarruflu ampuller - Doğru ışık teknolojisini seçme.

Spot ışığın altında

Diğer aydınlatma ürünlerimize bakın