1
LEDClassic

 

LEDClassic: Dikkat çekmek üzere tasarlanmış
hem açık hem kapalı durumda çekici

LED ile klasik görünüme geçin

Yeni okul LED filamanlı lamba avantajlarına sahip eski okul aydınlatmanın tanıdık klasik görüntüsünü hayal edin. Philips LED lambalarındaki klasik enerji tasarruflu ampullerle bunu artık elde edebilirsiniz. Bildiğiniz ve sevdiğiniz tanıdık şekillerde üretilen bu lambalar, geleneksel lambalara göre yaklaşık %80 daha az enerji kullanır ve on kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Philips LED spot classic, şebeke voltajlı halojen spotlarınız için mükemmel bir alternatiftir. Görüntüleri aynıdır ve halojendeki kadar renkli ve yoğun bir parlaklık verir. Daha uzun kullanım ömrüne sahip oldukları ve çok daha az enerji kullandıkları için önemli miktarda tasarruf elde edebilirsiniz.
Bu uzun ömürlü lambaların dim edilebilen ve edilemeyen modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Dekoratif aydınlatmanızın keyfini çıkarırken Philips kalitesinin avantajını kullanın. 

Farklı LEDClassic görünümlerini karşılaştırın

Popüler LED ürünleri

Spot ışığın altında

Nasıl yapılır, topluluk sayfası ve öğretici

Nasıl yapılır, topluluk sayfası ve öğretici

Sonsuz gibi görünen bir seçenek yelpazesinde doğru lambayı seçmek gerçekten zor olabilir. Seçeneklerinizi daha iyi değerlendirmek için aydınlatma öğreticilerimizi izleyin.  
Doğru ışık her şey demektir

Doğru ışık her şey demektir

İster doğru ruh halini oluşturmaya ister iş yapmak için mükemmel ışığı bulmaya ya da mükemmel ışık efektleriyle dekorunuzu düzenleyerek kişiselleştirilmiş aydınlatma deneyiminizi oluşturmaya çalışın. Philips, doğru ışığın evinizde ve hayatınızda nasıl bir etki yaratabileceğini gösterir ve ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir anda doğru ışığı seçmenizi kolaylaştırır.
Dimmer Uyumluluğu

Dimmer Uyumluluğu 

Uyumluluk tablomuzu kullanarak dimlenebilir LED ve kompakt floresan lambalarınız için doğru dimmer cihazını bulabilir, az ya da çok, dilediğiniz miktarda ışığın keyfini çıkarabilirsiniz.