Ampul Seçin
Farklı duy, şekil

ve teknolojilere sahip

ürün alternatiflerimizden

ihtiyaç duyduğunuz

lambayı bulun

Popüler ürünler

Popüler ürünlerimize göz atın ve doğru ampulü seçin

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Doğru ampulü bulun

Philips Aydınlatma hakkında daha fazla bilgi edinmek için videolarımızı izleyin veya  buraya tıklayın
LED ampuller

LED ampuller

 

LED ampuller hoş, sıcak beyaz ışıkla her türlü yaşam alanını dönüştürmenize yardımcı olabilir. Bu kılavuz size LED ampullerin size nasıl sınırsız aydınlatma olanakları sunabildiğini göstermektedir. LED ampuller sayesinde,%90'a kadar enerjiden ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Işık efekti

Işık efekti

 

Bir ampulün ışık efektinin kaplamasından nasıl etkilendiğini ve bunun doğru türde aydınlatma oluşturmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün. Buzlu ampuller dağılımlı bir ışık verir. Şeffaf ampuller ise parıltılı, doğal bir sıcak ışık üretir.

Enerji tasarruflu ampuller

Enerji tasarruflu ampuller

 

Kompakt floresan ampuller olarak da bilinen enerji tasarruflu ampuller aynı miktarda ışık üretmek için klasik ampullerden daha az enerji kullanır. Enerji tasarruflu ampullerin nasıl ruh halinize uygun ışık efektini ve ambiyansı yaratıp aydınlatma faturalarınızı düşürebildiğini görün.

 

Halojen ampuller

Halojen ampuller 

 

Halojen ampuller, klasik ampulleri değiştirmenin en hızlı ve kolay yoludur. Halojen ampullerin size nasıl klasik ampullerle aynı kalitede sıcak, parıltılı ışık sağlarken çok sayıda aydınlatma olanağı seçenekleri sunduğunu görün. Halojen ampuller klasik ampulleri değiştirmenin en hızlı ve kolay yoludur Enerji tasarruflu ampuller - Doğru ışık teknolojisini seçme.

Spot ışığın altında

Diğer aydınlatma ürünlerimize bakın