• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Philips Destek

  Philips Airfryer'ım pişirme sırasında neden bip sesi çıkarıyor?

  Yayınlandı 17 Şubat 2023
  Philips Airfryer'ınız pişirme sırasında bip sesi çıkarıyorsa ve süre hala devam ediyorsa bu ses, yiyeceğinizi sallamanız gerektiğini hatırlatmak içindir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki makaleyi okuyun. 

  HD9285 5000 Serisi Airfryer XL Bağlı

  Önceden belirlenmiş ayarlarla taze patates kızartması veya dondurulmuş patates ürünleri pişirilirken cihaz, her tarafın eşit şekilde pişmesi için yemeği sallamanız gerektiğini hatırlatır. Yemeği sallamanız gerektiği bir bip sesiyle hatırlatılır ve tek bir pişirme işleminde en fazla 4 kez bip sesi duyulabilir.

  Bu hatırlatıcıyı kapatmak için cihazı açıp ardından ev yapımı patates kızartması ön ayar düğmesi ile dondurulmuş patates ürünleri ön ayar düğmesine aynı anda uzun basın. Sallama hatırlatıcısını tekrar etkinleştirmek için bu işlemi tekrarlayın.

  Önemli not: Standart ön ayarı tercih ettiğiniz zaman ve/veya sıcaklık ayarı ile "değiştirirseniz" sallama hatırlatıcısı yine devre dışı bırakılır.
  düğme kombinasyonu

  HD9860 – HD9867 Premium XXL Airfryer

  Akıllı Şef programlarını kullanarak yemek pişirdiğinizde Airfryer, bir bip sesi veya ekranda çıkan bir sallama göstergesi (aşağıdaki resme bakın) ile yemeği sallamanız veya çevirmeniz gerektiğini hatırlatır.
  sallama göstergesi

  HD9880 7000 Serisi Airfryer Combi XXL Bağlı

  Manuel bir ayarla yemek pişirirken ayarlanan pişirme süresinin yarısına ulaştığınızda bir sallama hatırlatıcısı alırsınız. Ancak bazen (örneğin yalnızca bir katmanda yemek pişirilirken) yemeğin sallanması gerekmez.

  Airfryer'ınızın ekran menüsünden "Ayarlar" bölümüne girerek manuel pişirme modu için sallama hatırlatıcısını devre dışı bırakabilirsiniz (veya etkinleştirebilirsiniz).
   
  Bazı Otomatik Pişirme programları, yemeğinizin sallanması veya çevrilmesi gerektiğinde sizi bilgilendirir. Yemeğin sallanması veya çevrilmesi gerektiğinde bir bip sesi duyulur ve ekranda sallama simgesi görüntülenir. 

  Sallama adımı pişirme programının bir parçası olduğundan ve her tarafı eşit derecede pişmiş yemekler elde edilmesine yardımcı olduğundan bu sallama hatırlatıcısı devre dışı bırakılamaz. 


  Yukarıdaki çözümler sorununu çözdü mü? Çözmediyse daha fazla yardım için bizimle iletişime geçin.
  sallama hatırlatıcısı

  Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: HD9880/90 , HD9285/96 , HD9867/90 .

  Philips ile iletişim

  Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

  Başka bir şey mi arıyorsunuz?

  Tüm Philips Destek seçeneklerini keşfedin

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.