• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Philips Destek

  Natural Response emziği değiştirmem gerektiğini nasıl anlarım?

  Yayınlandı 7 Şubat 2023
  Emziği değiştirmeye karar verirken bebeğinizin verdiği ipuçlarını izlemek en iyi yöntemdir. Natural Response Emzik, 1'den 6'ya kadar akış hızları sunar. İştahlı bebekler daha kuvvetli emip süt akış hızının artmasına neden olduklarından, genellikle daha düşük bir emzik akışına ihtiyaç duyar. 6 numara emzik daha yoğun sıvılar veya hızlı akış isteyen bebekler için daha uygundur.

  Diğer yandan, yavaş ve sabit hızda içen bebekler daha düşük süt akışı istediklerinden, daha yüksek bir emzik akışı tercih eder.
  Bebeğiniz beslenme sırasında sakin ve rahat olduğu sürece, emziği değiştirmeye gerek yoktur. Yaşa göre emziğin numarasını yükseltmeniz gerekmez. Yenidoğan bebeğinizin verdiği ipuçları, daha yüksek numaralı bir emziğe hazır olduğunu anlamanın en iyi yoludur.

  Hijyen nedenleriyle, emziklerinizi 3 ayda bir değiştirin. Emzikleri her kullanımdan önce düzenli olarak inceleyin. Hasar olup olmadığını kontrol etmek için emzik ucunu farklı yönlere doğru çekin. Hasar veya leke varsa emziği kullanmayın ve atın.
  Philips ile iletişim

  Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

  Başka bir şey mi arıyorsunuz?

  Tüm Philips Destek seçeneklerini keşfedin

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.