• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Philips Destek

  Bebeğime en uygun Philips Avent Natural Response emzik hangisi?

  Yayınlandı 7 Şubat 2023
  Yeni doğmuş bebekler emzirme sırasında, biberonla beslenirken gösterdikleri ile aynı davranışları gösterir. Yaş bu konuda yol gösterici olsa da en iyi emzik akışını bulmak için bebeğinizin verdiği ipuçlarına bakmanızı öneririz. Bebeğinizin klasik bir emziği bırakıp Natural Response emziğe alışması için birkaç deneme gerekebilir.
   
  Biberonla gelen emzikle başlayıp zaman içinde alışmasını sağlayabilirsiniz. Birkaç besleme denemeniz başarısız olursa farklı bir emzik akış hızına geçmeyi düşünün. Bebeğiniz süte ulaşmakta zorlanıyorsa veya emzikle oynuyorsa daha yüksek bir akış hızı gerekebilir. Bebeğinizin ağzından süt sızdığını veya sütü çok hızlı yuttuğunu fark ederseniz daha düşük bir emzik akış hızı gerekebilir.

  Natural Response emzik 1'den 6'ya kadar akış hızları sunar. 6 numara emzik daha yoğun sıvılar veya hızlı akış isteyen bebekler için daha uygundur.
   
  Orijinal Natural emziği kullandığınızı varsayalım. Bu durumda, bebeğiniz daha fazla sütün daha az çabayla akmasına alıştığından Natural Response emzikle daha yüksek bir akışa ihtiyaç duyabilir.
  Play Pause
  Philips ile iletişim

  Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

  Başka bir şey mi arıyorsunuz?

  Tüm Philips Destek seçeneklerini keşfedin

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.