1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • Peşin fiyatına 12 taksit

  • Tüm siparişlerde kargo bedava!

  • 2 yıl garanti

  Ürünler

  OneBlade Pro

  Düzeltin, şekillendirin, tıraş edin, Tüm sakal uzunlukları için, 9 uzunluk ayarına sahip hassas tarak, Şarj edilebilir, ıslak ve kuru kullanım QP6505/20

  Sorun giderme

  Philips OneBlade'imin şarj cihazı tam oturmuyor

  Şarj cihazınızı Philips OneBlade cihazınıza bağlarken sorun yaşıyorsanız bu sorunu çözmek için sorun giderme önerilerimizi deneyin.

  Şarj cihazı uyumsuzdur

  Kullandığınız OneBlade modeline uygun şarj cihazını kullanmak çok önemlidir. Yalnızca Philips OneBlade'inizle birlikte sunulan orijinal şarj cihazını kullanmanızı öneririz. Orijinal şarj cihazı, OneBlade'inizin şarj yuvasına tam uyan bir yapıya sahiptir. Ayrıca şarj için uygun voltajı sunar.

  OneBlade'inize farklı bir şarj cihazı bağlamak, cihazınızın hasar görmesine neden olabilir. Bu nedenle şarj cihazının şeklini daima kontrol edin ve OneBlade'inizle kullanılması önerilen şarj cihazını kullandığınızdan emin olun.

  OneBlade'inizle kullanmak üzere yeni bir şarj cihazına ihtiyacınız varsa çevrimiçi mağazamıza göz atabilirsiniz. Hangi şarj cihazının OneBlade modelinizle uyumlu olduğunu bilmiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Philips OneBlade şarj cihazı

  Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: QP6505/20 , QP2520/30 , QP2510/11 , QP2520/20 . Daha çok Daha az

  Aradığınız bu değil mi?

  Sorunuza cevap verildi mi?

  Verilmediyse bizimle iletişime geçin.