1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • Peşin fiyatına 12 taksit

  • Tüm siparişlerde kargo bedava!

  • 2 yıl garanti

  Ürünler

  OneBlade Pro

  Düzeltin, şekillendirin, tıraş edin, Tüm sakal uzunlukları için, 9 uzunluk ayarına sahip hassas tarak, Şarj edilebilir, ıslak ve kuru kullanım QP6505/20

  Sorun giderme

  Philips OneBlade'imin bıçağı çok çabuk yeşile dönüyor

  Philips OneBlade'iniz, bıçak aşınma göstergesine sahiptir. Bu, bıçağı kullandıkça üzerinde yeşil bir işaret göreceğiniz anlamına gelmektedir. Bu işaret tamamen yeşil renge döndüğünde yeni bir bıçak almanız gerektiğini belirtir. Ancak bunun yalnızca bir gösterge olduğunu ve bıçağı, performansından memnun olmadığınızda değiştirmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

  OneBlade'inizi, haftada iki kez kullanıldığında 4 ayda bir değiştirmenizi öneririz. OneBlade'inizden en iyi sonucu almak için aşağıdaki tavsiyelerimizi uygulayın.
  Philips OneBlade yeşil renge dönüyor

  Bıçağı düzenli olarak temizleyin

  Bıçağın beklenenden kısa sürede yeşil renge dönmesinin nedenlerinden biri düzgün temizlenmemesidir. Fırça, havlu vb. temizlik araçları veya kimyasal sıvıların kullanılması ürünün vaktinden önce eski görünmesine neden olabilir. Lütfen OneBlade için aşağıda bulunan temizleme talimatlarını izleyin:
  • Her kullanımdan sonra bıçakta biriken kılları üfleyerek temizleyin.
  • OneBlade'inizi açın ve bıçakla tarakları ılık suda yıkayın.
  • Aparatların daha derinlemesine temizlenmesi gerekiyorsa OneBlade'i kapatın, aparatlarını çıkarın ve musluk suyunda yıkayın.
  Bıçağınızı temizlemek veya kurutmak için lavabo gibi sert bir yüzeye vurmayın. Bu, cihazın hasar görmesine neden olabilir. 
  Philips OneBlade'i temizleme

  OneBlade'inizi yalnızca önerilen vücut bölgelerinde kullanın

  Philips OneBlade, sakalınızı düzeltmek ve sakalınıza şekil vermek amacıyla yüzünüzde kullanım için tasarlanmıştır. Vücut aparatıyla vücudunuzda da kullanabilirsiniz. Ancak OneBlade'i başınız gibi önerilmeyen bölgelerde kullanırsanız bu durum bıçakların aşınmasına ve zamanından önce yeşil renge dönmesine neden olabilir.

  OneBlade'i kullanmadan önce her zaman cildinizin temiz olduğundan emin olun.

  Fazla kıl miktarı ve yoğunluğu

  Philips OneBlade bıçağın kullanım ömrü, kıllarınızın miktarına ve yoğunluğuna da bağlıdır. Sert veya uzun kıllar, yumuşak ve/veya kısa kıllara kıyasla bıçağı daha çabuk yıpratabilir.
  OneBlade'inizin performansından hala memnun değilseniz veya bıçağı 4 aydan daha kısa bir süre önce değiştirmeniz gerektiğini düşünüyorsanız daha fazla destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: QP6505/20 , QP2520/30 , QP2510/11 , QP2520/20 . Daha çok Daha az

  Aradığınız bu değil mi?

  Sorunuza cevap verildi mi?

  Verilmediyse bizimle iletişime geçin.