Consumer
Ürünler

IntelliCare Buhar kazanlı ütü

Otomatik Kireç Temizleme, ECO GC9140/02

Sorun giderme

Cihaz hiç çalışmıyor, ısınmıyor ve buhar üreticiden çıkan gürültü ve sesle birlikte, mavi bir ışık (Otomatik Kireç Temizleme) yanıp sönüyor.

Otomatik Kireç Temizleme' işlemi devam ediyor. Bir süre kullanıldıktan sonra cihaz, buhar üreticideki kireci temizlemek için otomatik olarak Kireç Temizleme işlemi gerçekleştirecektir.

Otomatik Kireç Temizleme işlemi gerçekleştiğinde, mavi “Otomatik Kireç Temizleme ışığı” yanıp söner ve kısa sesli sinyaller, pompalama sesleri ve tıkırtılar duyarsınız. (Su tankında yeterli su olup olmadığını kontrol edin. Su tankı boşsa, kırmızı 'su tankı boş ışığı' yanıp sönecektir, su tankını çıkarın ve musluk suyuyla doldurun.)

Otomatik Kireç Temizleme işlemi yaklaşık 2 dakikada tamamlandığında, sinyal sesi durur ve Kireç Temizleme tankındaki kırmızı ışık yanıp söner. Su tankını çıkarın ve Kireç Temizleme tankını lavaboya boşaltın, su tankını doldurun ve tekrar buhar üreticiye yerleştirin. Cihaz ısınacak ve yaklaşık 2 dakika sonra buharlı ütüleme için hazır olacaktır. Buhar hazır olduğunda, 2 sinyal sesi duyarsınız ve buhar seçim düğmesindeki ışık yanıp sönmek yerine sürekli yanar. Buharlı ütüleme için buhar tetikleyicisine basın.

Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: GC9140/02 , GC9040/02 .

Aradığınız bu değil mi?

Sorunuza cevap verildi mi?

Verilmediyse bizimle iletişime geçin.