• Peşin fiyatına 9 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Tam olarak ihtiyacınız olan desteği alın
  Ürününüz için özel bir çözüm mü arıyorsunuz?

  Philips Satinelle Epilatörümü nasıl şarj ederim?

  Philips Epilatörünüzü nasıl şarj edeceğinizi buradan öğrenin.

  Şarj etme talimatları

  Epilatörünüzün pil göstergesi turuncu renkte yanıp sönmeye başladığında veya epilatör normalden daha yavaş çalışıyorsa epilatörün şarj edilmesi gerekiyordur. Epilatörü her kullanımdan sonra şarj etmenizi öneririz.

  Philips Epilatörünüzü şarj etmek için şarj kablosunun küçük fişini epilatörünüzün alt kısmındaki sokete, şarj cihazını çalışan bir elektrik prizine takın. 

  Epilatörünüzdeki şarj göstergesi, cihazın şarj olduğunu belirtmek için beyaz renkte yanıp söner. Yaklaşık 15 dakika sonra pil göstergesi yavaşça beyaz renkte yanıp sönmeye başlar. Bu noktada pil, 10 dakikaya kadar epilasyon işlemi için yeterli enerjiye sahiptir. Ancak epilatörünüzü en az 1,5 saat boyunca tamamen şarj etmenizi öneririz. Bu, epilatöre 40 dakika kablosuz çalışmasına yetecek kadar güç sağlar.

  Şarj göstergesi sabit olarak beyaz renkte yandığında, epilatör tamamen şarj olmuştur. Tamamen şarj edilmiş olmasına rağmen elektrik prizine takılıyken açma/kapama düğmesine bastığınızda pil göstergesi birkaç kez yanıp söner. Bu durum epilatörünüzü prizden çekmeniz gerektiğini gösterir. 

  Lütfen şarj etme talimatlarının epilatör modelinize göre farklılık gösterebileceğini unutmayın. Bu durumda ürününüzün kullanım kılavuzuna bakın veya daha fazla yardım için bizimle iletişime geçin.
   
  Philips Satinelle Epilatörü şarj etme talimatları
  Ürününüzü kaydettirin
  Ürününüzü kaydettirin

  Ürününüzün garanti kapsamını takip edin

  Nakit iadesi, hediyeler ve özel teklifler için hak kazanın

  Ürün desteğine kolay erişim sağlayın

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.