1
Ürünler

SatinPerfect Epilatör

Kusursuz epilasyon serisi HP6574/20

Sıkça Sorulan Sorular

Philips epilatörüm kablosuz çalışmıyor

Philips epilatörünüz kablo olmadan kullanılamaz. Kablosuz bir cihaz kullanmak istiyorsanız lütfen bayinize götürerek değiştirin.

Cihazın bağlı olduğu prizde elektrik yoktur:

Prizde elektrik olduğundan emin olun. Epilatörü banyo dolabında bulunan bir prize bağladıysanız, prizin çalışması için ışığı açmanız gerekebilir. Banyo dışında çalışan bir priz kullanabilirsiniz.

Aşırı ısınma koruması etkinleşmiştir:

Epilatör duruyor ve hız ayar göstergeleri kırmızı renkte yanıp sönmeye başlıyorsa, aşırı ısınma koruması etkinleştirilmiş demektir. Cihazın soğumasını bekleyin. Lambaların yanıp sönmesi 30 saniye sonra durur. Cihaz soğuduktan sonra epilatörü tekrar çalıştırın. Işıklar yine yanıp sönmeye başlarsa, epilatör yeterince soğumamış demektir.

Aşırı yük koruması:

dönen cımbızlar arasında bir nesne sıkıştığından veya cihazı cildinize çok sert bastırdığınızdan etkin hale getirilmiştir. Aşırı yük koruması devredeyken hız ayarı göstergeleri kırmızı yanar. Döner kesicileri engelleyen nesneyi kolayca çıkartana kadar kesicileri başparmağınızla döndürün. Ardından cihazı tekrar açın. Cihazı cildinize çok fazla bastırmayın. Cihazınızı şebeke elektriğine bağlamadan kullanamazsınız.

Bu öneri sorunu çözmüyorsa, lütfen bölgenizdeki Philips bayiniz ile iletişime geçin.

Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: HP6574/20 , HP6570/10 , HP6572/10 , HP6570/11 , HP6572/00 , HP6574/11 . Daha çok Daha az

Aradığınız bu değil mi?

Sorunuza cevap verildi mi?

Verilmediyse bizimle iletişime geçin.