1
Ürünler

Satinelle Advanced Islak ve Kuru epilatör

Bacaklar ve vücut için, Seramik diskler ince tüyleri yakalar, S şekilli gövde tasarımı, Kablosuz ve şarj edilebilir BRE605/00

Sorun giderme

Philips epilatörüm çalışmıyor

Philips epilatörünüz birkaç sebepten dolayı normal bir şekilde çalışmıyor olabilir. Bununla birlikte, genellikle sorunu kolay bir şekilde kendiniz çözebilirsiniz.

Aşırı ısınma koruması etkinleşmiştir:

Epilatör durduğunda (hız ayar göstergeleri ile şarj ışığı kırmızı renkte yanıp sönmeye başladığında) aşırı ısınma koruması etkinleştirilmiş demektir. Epilatörün soğumasını bekleyin. Işıkların yanıp sönmesi 30 saniye sonra durur.

Epilatör soğuduktan sonra onu tekrar çalıştırın. Işıklar yine yanıp sönmeye başlarsa, epilatör yeterince soğumamış demektir.

Şarj edilebilir piller bitmiş olabilir:

Şarj ışığının sürekli olarak kırmızı yanması, pillerin boşalmış olduğunu ve şarj edilmesi gerektiğini belirtir. Piller bittiğinde epilatörü şebeke elektriğini kullanarak da çalıştırabilirsiniz.

Seyahat kilidi devrededir:

Açma/kapama düğmesine basın ve hız ayar göstergeleri 2 kez beyaz renkte yanıp sönene kadar 3 saniye basılı tutun. Seyahat kilidi devre dışı kalır ve açma/kapama düğmesine bastığınızda epilatör açılır. Seyahat kilidini devre dışı bırakmak cihazı bir duvar prizine de takabilirsiniz.

Aşırı yük koruması:

Dönen cımbızlar arasında bir nesne sıkıştığında veya cihazı cildinize çok sert bastırdığınızda etkin hale gelir.

Aşırı yük koruması devredeyken hız ayarı göstergeleri kırmızı yanar. Döner kesicileri engelleyen nesneyi kolayca çıkartana kadar kesicileri başparmağınızla döndürün. Daha sonra tekrar açın. Cildinize çok sert bastırmayın. Yukarıdaki uygulama sorununuzu çözmezse lütfen bölgenizdeki Philips bayisi ile iletişime geçin.

Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: BRE605/00 , BRE632/00 , BRE611/00 , BRE631/00 , BRE610/00 , BRE620/00 , BRE630/00 , BRE640/00 , BRE644/00 , BRE650/00 , BRP535/00 , HP6514/01 , HP6578/10 . Daha çok Daha az

Aradığınız bu değil mi?

Sorunuza cevap verildi mi?

Verilmediyse bizimle iletişime geçin.