1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • Peşin fiyatına 12 taksit

  • Tüm siparişlerde kargo bedava!

  • 2 yıl garanti

  Ürünler

  Satinelle Essential Kablolu kompakt epilatör

  Işık özellikli, bacaklar için, + 3 aksesuar BRE255/05

  Sorun giderme

  Philips Satinelle Epilatörden sonra cildim tahriş oldu

  Philips Satinelle Epilatörünüzü kullandıktan sonra cildinizde kaşıntı, kızarıklık veya kabarıklık hissediyorsanız bu sorunu kendiniz çözmek için aşağıdaki ipuçlarımızı deneyin.

  Kendinize alışma süresi tanıyın

  Daha önce epilasyon yapmadıysanız uygulamanın ardından cildinizde kızarıklık veya kabarıklık gibi bazı etkiler görebilirsiniz. Bu durum genellikle zamanla geçer ve endişelenmenize gerek yoktur. Cildinize uygulamaya alışması için zaman tanıyın. Cildinizin gece boyu dinlenmesi için yatmadan önce epilasyon yapmayı deneyin.

  Epilasyon sonrasında cildinize bakım yapmak için bir antiseptik kremi veya hafif, alkolsüz bir losyonu nazikçe sürün. Koltuk altı bölgeniz için alkolsüz bir deodorant da kullanabilirsiniz.

  Cildinizdeki tahriş 3 günden uzun sürerse lütfen doktorunuza danışın.

  Temiz bir epilatör kullanın

  Her zaman kullanımdan önce epilatörünüzün başlığını kontrol ederek temiz olduğundan emin olun. Temiz değilse akan musluk suyunun altına tutarak temizleyin. Epilasyon başlığını cihazın gövde kısmına takmadan önce tamamen kurutun. Epilatör modelinizle ilgili ayrıntılı temizleme talimatları için kullanım kılavuzunuza başvurun.

  Ayrıca epilasyondan önce cildinizin temiz ve kuru olduğundan emin olun.
  Philips Epilatörü temizleme

  Cildinize önceden bakım yapın

  Epilasyonun bir yan etkisi olarak deri altında uzayan tüylerle karşılaşabilirsiniz. Bunu önlemek için epilasyondan iki-üç gün önce bir peeling losyonu ve epilatörünüzle birlikte verilen peeling eldivenini (veya sert bir süngeri) kullanarak cildinize peeling yapın. Bu uygulama, tüy foliküllerinin çevresindeki ölü deriyi temizler ve tüylerin alınmasını kolaylaştırır.

  Epilatörünüzle birlikte bir vücut peeling aparatı verildiyse bu aparatı da kullanabilirsiniz. 
  Philips Satinelle peeling fırçası

  Doğru tekniği kullanın

  Cildinizdeki tüylerin doğru şekilde alınmasını sağlamak ve hissedilen acıyı en aza indirmek için epilasyon sırasında doğru tekniği kullanmanız önemlidir.

  Boşta kalan elinizle cildinizi gerin veya epilatörünüzle birlikte verilen cilt esnetici aparatı (verimli başlığı) kullanın. Cildiniz ne kadar gergin olursa epilatörün tüyleri çekmesi o kadar kolay olur.   
  Philips Satinelle Epilatör için verimli veya cilt esnetici başlık

  İzin verilen alanlarda kullanın

  Epilatör; özel bölge (dudakların iç ve dış kısmı), koltuk altları, bikini bölgesi ve dizler ve ayak bilekleri gibi ulaşılması zor bölgelerdeki tüylerin kökünden alınması için tasarlanmıştır. Özel bölgelerinize epilasyon yaparken dikkatli olun. Epilatörünüzün güvenli kullanımıyla ilgili ayrıntılı talimatlar için lütfen kullanım kılavuzuna başvurun.
  Ürünü yüzünüzün alt kısmına (çene, yanaklar ve dudağınızın üst kısmı) ve kaşlarınızın arasındaki bölgeye epilasyon yapmak için de kullanabilirsiniz.
   

  Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: BRE255/05 , BRE650/05 , BRE605/05 , BRE605/00 , BRE632/00 , HP6550/01 , BRE640/00 , BRP535/00 , BRE650/00 , BRE644/00 , HP6425/01 , BRE200/00 , HP6526/00 , HP6523/02 , HP6583/02 , HP6550/00 . Daha çok Daha az

  Aradığınız bu değil mi?

  Sorunuza cevap verildi mi?

  Verilmediyse bizimle iletişime geçin.