1
Ürünler

Viva Collection Airfryer

Az yağ ile kızartma makinesi, Çok Amaçlı Pişirici, Siyah, 800 g HD9220/20

Sıkça Sorulan Sorular

Philips Airfryer'da ne kadar yemek hazırlayabilirim?

Philips Airfryer, sepetin üzerindeki “MAX” işaretine kadar doldurulabilir. Ancak, MAX miktarı hazırlamak istediğiniz yemeğin türüne göre değişir.

Patates ya da kızartma:

Sepet, 800 grama kadar evde hazırlanmış patates kızartması ya da 700 gram dondurulmuş patates alabilir. Bu da dört kişilik bir aile için yeterlidir. Sepetin içine fazla miktarda yiyecek konursa elde edilen sonuç düzgün olmayabilir. Bir seferde hazırlanabilecek patates kızartmaları için en uygun miktar, hem evde hazırlanmış hem de dondurulmuş patatesler için 500 gramdır. Çok miktarda kızartma hazırlarken, sıcak havayla pişirme işlemi sırasında en az bir kez sepeti sallamayı unutmayın. Daha iyi bir sonuç almak için çok miktarda yiyecek pişirilirken sepeti 2-3 kez sallamanız önerilir.

Küçük atıştırmalıklar:

Bir seferde 500 grama kadar küçük atıştırmalık kızartabilirsiniz. İşlemin yarısında sepeti sallamayı unutmayın.

Büyük atıştırmalıklar, kırmızı et ya da beyaz et:

Atıştırmalıkları sepetin altına bir sıra halinde yayın. Sıcak havanın yiyeceklerin arasında dolaşabilmesini sağlamak için sepetin alt kısmının tamamen kapalı olmadığından emin olun.

İçi doldurulmuş sebzeler, içi dolu hamur ürünleri veya hassas yiyecekler:

İçi doldurulmuş sebzeler, içi dolu hamur ürünleri ya da diğer hassas yemekleri hazırlamak istediğinizde, bunları sepetin altına bir sıra halinde koyun. Bir maşayla çıkarabilmeniz için yiyeceklerin arasında yeterli boşluk bıraktığınızdan emin olun.

Kek, kiş, muffin veya ekmek:

Çapı 16 cm olan bir fırın tepsisi kullanın. Sıcak havayla pişirme esnasında hamur kabaracağından, fırın tepsisini ya da pişirme kabını yarısından fazla doldurmayın. Tepsiye ya da pişirme kabına çok fazla hamur koyarsanız kabaran hamur yanan üniteye değebilir ve hamurun üst kısmı yanabilir.

Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: HD9220/20 , HD9225/50 , HD9225/51 , HD9220/21 , HD9220/40 . Daha çok Daha az

Aradığınız bu değil mi?

Sorunuza cevap verildi mi?

Verilmediyse bizimle iletişime geçin.