1
Ürünler

Viva Collection Airfryer XXL

Twin TurboStar, Rapid Air Teknolojisi, Siyah HD9630/90

Sıkça Sorulan Sorular

Philips Airfryer'ımda ne tür yemekler pişirebilirim?

Philips Airfryer'da kızartmalar, patates, atıştırmalıklar, kırmızı et veya beyaz et gibi çok çeşitli leziz yemekler hazırlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Et ve balık yemekleri

Tavuk, kırmızı et ve balığın yanı sıra genellikle kızartılarak, ızgara yapılarak veya kavrularak hazırlanan başka pek çok yemeğin tadı Philips Airfryer'ınızda yapıldığında lezzetli olur.

Ayrıca, evde yapılan galeta ununa bulanmış yiyecekler de galeta ununun içine bir miktar yağ eklenerek Airfryer'ınızda hazırlanabilir.

Sebzeler

Izgara yapılabilen tüm sebzeler (kabak, mısır ya da biber gibi) Philips Airfryer'ınızda hazırlanabilir.

Dondurulmuş gıdalar

Dondurulmuş atıştırmalıklar da oldukları gibi Airfryer'ınızda hazırlanabilir. Airfryer'da hazırlamadan önce dondurulmuş yiyeceklerin buzlarının çözdürülmesine gerek yoktur.

Dondurulmuş yiyecekler biraz daha uzun bir hazırlama süresi gerektirir ancak bu durum elde edilen sonucu etkilemez. Sıcaklık kontrolü, her bir yiyecek için en uygun ayarı seçebilmenizi sağlar.

Hamur işleri

Airfryer'ınızda ekmeğin ve pek çok hamur işinin yanı sıra kekler, tartlar ve muffin'ler de hazırlayabilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: HD9630/90 , HD9650/90 , HD9220/20 , HD9225/50 , HD9225/51 , HD9220/21 , HD9220/40 . Daha çok Daha az

Aradığınız bu değil mi?

Sorunuza cevap verildi mi?

Verilmediyse bizimle iletişime geçin.