1
Ürünler

Lumea Advanced IPL - Tüy alma cihazı

Vücut, yüz ve bikini bölgesi için, Alt bacak uygulaması 15 dakika, 250.000'den fazla ışık atışı, Ekstra uzun kablo SC1999/00

Sıkça Sorulan Sorular

Philips Lumea kullanımına ilişkin herhangi bir uyarı veya önlem var mı?

Philips Lumea, güvenliğiniz göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Bununla birlikte, cihazın belirli durum ve koşullarda kullanılması uygun değildir.

Cilt ve vücut tüy tipi

IPL uygulaması, tüydeki melaninin (pigment türü) ışık enerjisini almasıyla çalışır. Sarı, gri ve beyaz tüyler melanin içermediği için IPL uygulaması bu renklerdeki tüylerde etki göstermez. Kızıl tüyler IPL uygulamasına tepki göstermeyen bir tür melanin içerir.
Lumea yanıklar, cildin su toplaması ve cilt renginde değişiklik gibi cilt hasarlarına neden olabileceği için doğal olarak koyu ciltler için de uygun değildir. Philips Lumea'nın size uygun olup olmadığını anlamak için cilt tipleri ve vücut tüyü rengi tablosunu kontrol edin. Philips Lumea SC1981-1985, SC1996, SC1997, SC1999 ve BRI86x modelleri yalnızca uygun cilt renklerine ışık atımını sağlayan benzersiz bir cilt rengi sensörü içerir.
Bronzlaştıktan sonra uygun ışık yoğunluğu ayarını belirlemek için lütfen yeni bir cilt testi yapın.

Tıbbi durum

Philips Lumea cilt kanseri, lezyonlar, epilepsi, vasküler bozukluklar, immunosüpresif bozukluklar ya da ışığa karşı cilt alerjisi gibi tıbbi sorunları olan kadınlar tarafından kullanılmamalıdır. İlaç kullanıyorsanız: İlacın potansiyel olarak ışığa karşı duyarlılığa neden olup olmadığına bakmak için lütfen prospektüsünü kontrol edin. İlaç ışığa karşı duyarlılığa neden oluyorsa Philips Lumea'yı kullanmayın. Başka ilaçlar da reaksiyona sebep olabilir. Bu yüzden lütfen cihazı kullanmadan önce doktorunuza danışın.

En yaygın kullanılmaması gereken durumlar

  • Şeker hastalığına sahipseniz cihazı asla kullanmayın
  • Hamileyseniz ya da emziriyorsanız IPL epilasyon kullanmayın.
  • Herhangi bir piercing, dövme, enjeksiyon bölgesi (ör. insülin), kalp pili ya da implantların yakınında kullanmayın.
    Cihazın kullanılmaması gereken tüm durumlar için lütfen kullanım kılavuzuna bakın.

Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: SC1999/00 , SC1997/00 , BRI861/00 , SC1983/00 , SC1981/00 . Daha çok Daha az

Aradığınız bu değil mi?

Sorunuza cevap verildi mi?

Verilmediyse bizimle iletişime geçin.