• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Philips Destek

  Philips Lumea benim ve cildim için güvenli mi?

  Yayınlandı 15 Şubat 2024

  Philips'te, güvenliğiniz her şeyden önce gelir. Philips Lumea önde gelen dermatologlar ile geliştirilmiş olup evde kullanım için tüm güvenlik düzenlemelerine uygundur.

  Yoğunlaştırılmış Atışlı Işık

  Philips Lumea, profesyonel güzellik salonlarında kullanılan teknolojiye dayanan, Yoğun Atımlı Işık (IPL) adlı, ışık tabanlı yenilikçi bir teknoloji kullanır.

  Philips, bu teknolojiyi evinizin konforunda etkili bir şekilde kullanabileceğiniz şekilde uyarladı. Philips, bu teknolojiyi geliştirmek için cilt bakım uzmanlarıyla yakın olarak çalıştı. 12 yıldan uzun bir süre 2000'den fazla kadınla IPL teknolojisi hakkında kapsamlı tüketici araştırmaları gerçekleştirdik.

  Önce Güvenlik

  Philips Lumea yalnızca cilde tamamen temas ederken ışık atımı yapar. Dahili UV filtresi ışığın cildi değil, sadece tüyü etkilemesini sağlar. Cildiniz çok koyuysa cilt rengi sensörü cihazın ışık atımı yapmasını önler.

  Philips Lumea'ya alışmak için önce uygulama yapacağınız bölgenin yakınında ışık atımı testleri yapın, daha sonra da cihazı rahat hissettiğiniz ve yan etki yaratmayan en yüksek ayarda kullanın.

  Lumea'yı iyi aydınlatılmış bir odada kullanmanızı öneririz.

  Yan Etkiler

  • Cildiniz küçük miktarda kızarıklık gösterebilir ve/veya iğnelenebilir, karıncalanabilir veya cildinizin ısısı artabilir. Bu reaksiyon kısa sürede kaybolur.

  • Cildiniz kuruyabilir veya kaşınabilir. Etkilenen bölgeyi buz paketi veya ıslak bez ile soğutarak bu yan etkiyi geçirebilirsiniz. Kuruluk devam ederse kokusuz bir nemlendirici de sürebilirsiniz.

  • Nadir görülen yan etkilerin tam listesi için lütfen kullanıcı kılavuzuna başvurun. Daha fazla destek için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Philips ile iletişim

  Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

  Başka bir şey mi arıyorsunuz?

  Tüm Philips Destek seçeneklerini keşfedin

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.