1
Ürünler

Lumea Prestige IPL - Tüy alma cihazı

3 akıllı başlık, Hassas bölgeler, vücut, yüz, SmartSkin sensörü ile, Kablosuz ve kablolu kullanım BRI953/00

Sıkça Sorulan Sorular

Philips Lumea benim ve cildim için güvenli mi?

Philips'te, güvenliğiniz her şeyden önce gelir. Philips Lumea önde gelen dermatologlar ile geliştirilmiş olup evde kullanım için tüm güvenlik düzenlemelerine uygundur.

Yoğun Işık Atımı

Philips Lumea, profesyonel güzellik salonlarında kullanılan teknolojiye dayanan, Yoğun Atımlı Işık (IPL) adlı, ışık tabanlı yenilikçi bir teknoloji kullanır. Philips, bu teknolojiyi evinizin konforunda etkili bir şekilde kullanabileceğiniz şekilde uyarladı. Philips, bu teknolojiyi geliştirmek için cilt bakım uzmanlarıyla yakın olarak çalıştı. 12 yıldan uzun bir süre 2000'den fazla kadınla IPL teknolojisi hakkında kapsamlı tüketici araştırmaları gerçekleştirdik.

Önce Güvenlik

Philips Lumea yalnızca cilde tamamen temas ederken ışık atımı yapar. Dahili UV filtresi ışığın cildi değil, sadece tüyü etkilemesini sağlar. Cildiniz çok koyuysa cilt rengi sensörü cihazın ışık atımı yapmasını önler. Philips Lumea'ya alışmak için önce uygulama yapacağınız bölgenin yakınında ışık atımı testleri yapmanızı, daha sonra da cihazı rahat hissettiğiniz ve yan etki yaratmayan en yüksek ayarda kullanmanızı öneririz. Lumea'yı iyi aydınlatılmış bir odada kullanmanızı öneririz.

Yan Etkiler

• Cildiniz küçük miktarda kızarıklık gösterebilir ve/veya iğnelenebilir, karıncalanabilir veya cildinizin ısısı artabilir. Bu reaksiyon kısa sürede kaybolur. • Cildiniz kuruyabilir veya kaşınabilir. Etkilenen bölgeyi buz paketi veya ıslak bez ile soğutarak bu yan etkiyi geçirebilirsiniz. Kuruluk devam ederse kokusuz bir nemlendirici de sürebilirsiniz. • Nadir görülen yan etkilerin tam listesi için lütfen kullanıcı kılavuzuna başvurun. Daha fazla destek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: BRI953/00 , SC1999/00 , BRI950/00 , SC1997/00 , SC2009/00 , BRI861/00 , BRI862/00 , SC1983/00 , SC2007/00 , SC1981/00 , SC2006/11 , SC2006/60 , SC2003/11 . Daha çok Daha az

Aradığınız bu değil mi?

Sorunuza cevap verildi mi?

Verilmediyse bizimle iletişime geçin.