1
Ürünler

Lumea Prestige IPL - Tüy alma cihazı

3 akıllı başlık, Hassas bölgeler, vücut, yüz, SmartSkin sensörü ile, Kablosuz ve kablolu kullanım BRI953/00

Sorun giderme

Philips Lumea'mdan beklediğim sonuçları alamıyorum

Philips Lumea'nızın tüy alma sonuçlarından memnun değilseniz endişe etmeyin. Bunun olası nedenlerini ve sorunu düzeltmek için ipuçlarımızı aşağıda okuyabilirsiniz.

Uygulama programını takip etmiyor olabilirsiniz

Tüyleri önemli oranda azaltmak için ilk dört-beş uygulamada Philips Lumea'nın iki haftada bir kullanılmasını öneririz. Bu sonuçları korumak için uygulamayı dört ila sekiz haftada bir, gerektiği zaman tekrarlamanız yeterlidir. Uygulama aralıkları kişinin tüy uzama süresine göre farklılık gösterebilir.  

Tüyleri düzgün almıyor olabilirsiniz

Philips Lumea'yı kullanmadan önce cildinizin tamamen tüysüz olduğundan emin olun. Vücut tüylerinizi tıraş, ağda veya epilasyonla alabilirsiniz. Ağda yapmayı seçerseniz Lumea'yı kullanmadan önce en az 24 saat beklemenizi öneririz.  

Not: Philips Lumea'nızı sıklıkla kullandığınız halde bazı tüyler geri uzayabilir. Bunun nedeni, uygulama sırasında tüylerin farklı uzama döngüsü aşamalarında olmasıdır. Geri uzayan tüyler genellikle daha yumuşak ve ince olup zamanla dökülür.

Philips Lumea'yı kullanmadan önce cildinizdeki tüyleri alma

Doğru ayarları kullanmıyor olabilirsiniz

Philips Lumea'nızı cilt tonunuza uygun doğru ayarlarda kullanmanız çok önemlidir. Kullanıcı kılavuzundaki cilt tonu/tüy rengi tablosunu mutlaka kontrol edin.

Bazı Philips Lumea modelleri (BRI862, BRI863, BRI864, BRI94, BRI95 serisi) SmartSkin Sensörü'ne sahiptir. Sensör, cilt tonu sizinkine benzeyen kadınların çoğunun rahat ettiği ayarı önerir. Uygulama bu ayarlarla rahatsızlık veriyorsa ayarları dilediğiniz zaman manuel olarak azaltabilirsiniz.

Bazı noktaları atlıyor olabilirsiniz

Cildinize Philips Lumea'yı uygularken tüm cilt bölgelerinin üzerinden geçtiğinizden ve hiçbir noktayı atlamadığınızdan emin olun. Hiçbir bölgeyi atlamamak için her bir ışık atımında Lumea'nızı bir cm aşağı veya yukarı doğru hareket ettirin. Uygulama penceresi etrafındaki hazne cihazla üst üste gelmelidir.

Philips Lumea'nın cildinizde eşit şekilde ışık atımı yapması

Lumea'nızı temizlememiş olabilirsiniz

Philips Lumea'nızın kullanım ömrünü uzatmak ve yanık lekelerini oluşmasına izin vermemek için cihazınızı her kullanımdan sonra temizleyin. Doğru temizleme talimatları için kullanıcı kılavuzunuza başvurun.

Lumea'nızı nemli bir yerde saklamış olabilirsiniz

Philips Lumea cihazınızı banyo gibi nemli yerlerde değil, daima kuru ve temiz bir ortamda saklayın.

Lumea'yı kullanmaya uygun olmayabilirsiniz

Bazı durumlarda Philips Lumea'yı kullanmamanız gerekir. Kullanıcı kılavuzunda bulunan cihazın kullanılmaması gereken durumlar/ilaçlar/hastalıkların tam listesini kontrol edin.

Philips Lumea'nızın verdiği sonuçlardan hala memnun değilseniz daha fazla destek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: BRI953/00 , SC1999/00 , BRI950/00 , SC1997/00 , SC2009/00 , BRI861/00 , BRI862/00 , SC2007/00 , SC2006/11 , SC2006/60 , SC2003/11 . Daha çok Daha az

Aradığınız bu değil mi?

Sorunuza cevap verildi mi?

Verilmediyse bizimle iletişime geçin.