1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • Peşin fiyatına 12 taksit

  • Tüm siparişlerde kargo bedava!

  • 2 yıl garanti

  Ürünler

  Lumea Advanced IPL - Tüy alma cihazı

  Vücut ve yüz için, Cilt tonu sensörüyle, Alt bacak uygulaması 15 dakika, + Satin Compact kalem düzeltici BRI921/00

  Sorun giderme

  Philips Lumea cihazımı en iyi şekilde nasıl kullanırım?

  Philips Lumea'nızla iki haftada bir yapacağınız dört veya beş uygulamanın ardından tüylerde önemli bir azalma görebilirsiniz. Bu sonuçları nasıl alacağınızı öğrenmek için aşağıdaki talimatlarımızı uygulayın.

  Uygulama programını izleyin

  Tüyleri önemli oranda azaltmak için ilk dört veya beş uygulamada Philips Lumea'nın iki haftada bir kullanılmasını öneririz. Bu sonuçları korumak için uygulamayı dört ila sekiz haftada bir, gerektiği zaman tekrarlamanız yeterlidir. Uygulama aralıkları kişinin tüy uzama süresine göre farklılık gösterebilir.  

  Önce cildinizdeki tüyleri alın

  Uygulamaya başlamak için önce cildinizdeki tüm tüyleri alın. Uygulama yapacağınız bölgelere tıraş, epilasyon veya ağda işlemi uygulayabilirsiniz. Ağda yapmayı seçerseniz Philips Lumea'yı kullanmadan önce en az 24 saat beklemenizi öneririz.

  Philips Lumea'yı kullanmadan önce cildinizdeki tüyleri alma

  Doğru ayarları seçin

  Philips Lumea'yı uygulamaya başlamadan önce cilt ve tüy renginize uygun olarak önerilen yoğunluğu seçtiğinizden emin olun. Kullanıcı kılavuzundaki cilt tonu/tüy rengi tablosunu mutlaka kontrol edin.

  Bazı Philips Lumea modelleri (BRI862, BRI863, BRI864, BRI94 ve BRI95 serisi) SmartSkin Sensörü'ne sahiptir. Sensör, cilt tonu sizinkine benzeyen kadınların çoğunun rahat ettiği ayarı önerir. Uygulama bu ayarlarla rahatsızlık veriyorsa ayarları dilediğiniz zaman manuel olarak azaltabilirsiniz. 

  Philips Lumea cilt tonu ve tüy rengi tablosu

  Tüm bölgelere eşit şekilde uygulayın

  Philips Lumea'nın etkili çalışabilmesi için cildinizin üzerine eşit şekilde uygulamanız ve hiçbir noktayı atlamamanız önemlidir. Ancak cildin tahriş olmasına yol açabileceği için aynı bölgeye birden fazla ışık atımı uygulamamaya dikkat edin.

  Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: BRI921/00 , BRI953/00 , SC1999/00 , BRI950/00 , SC1997/00 , SC2009/00 , BRI861/00 , BRI862/00 , SC2007/00 , SC2006/11 , SC2006/60 , SC2003/11 . Daha çok Daha az

  Aradığınız bu değil mi?

  Sorunuza cevap verildi mi?

  Verilmediyse bizimle iletişime geçin.