• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Philips Destek

  Philips Lumea cihazımı en iyi şekilde nasıl kullanırım?

  Yayınlandı 15 Şubat 2024

  4 uygulamadan sonra uygulama yaptığınız bölgelerdeki tüylerin uzamasında önemli bir azalma göreceksiniz. Tüy yoğunluğunun azaldığını da fark edeceksiniz. Bu sonuçları korumak için uygulamaları 4 haftada bir olmak üzere rötuş aşamasında 8 kez tekrarlayın. Bu sonuçları nasıl alacağınızı öğrenmek için aşağıdaki talimatlarımızı uygulayın.

  Uygulama programını izleyin

  Tüyleri önemli oranda azaltmak için ilk dört uygulamada Philips Lumea'nın iki haftada bir kullanılmasını öneririz. Bu sonuçları korumak için uygulamaları 4 haftada bir 8 kez tekrarlayın. Sonuçlar, tüylerinizin yeniden uzama durumuna göre ve vücudun farklı bölgelerinde farklılık gösterebilir.

  Önce cildinizdeki tüyleri alın

  Vücudunuzda hala tüy görüyorsanız uygulamaya başlamak için önce cildinizdeki tüm tüyleri alın. Uygulama yapacağınız bölgelere tıraş, epilasyon veya ağda işlemi uygulayabilirsiniz. Ağda yapmayı seçerseniz Philips Lumea'yı kullanmadan önce en az 24 saat beklemenizi öneririz.

  Philips Lumea'yı kullanmadan önce cildinizdeki tüyleri alma

  Doğru ayarları seçin

  Philips Lumea'yı uygulamaya başlamadan önce cilt ve tüy renginize uygun olarak önerilen yoğunluğu seçtiğinizden emin olun. Kullanıcı kılavuzundaki cilt tonu/tüy rengi tablosunu mutlaka kontrol edin.

  Bazı Philips Lumea modelleri (BRI862, BRI863, BRI864, BRI94 ve BRI95 serisi) SmartSkin Sensörü'ne sahiptir. Sensör, cilt tonu sizinkine benzeyen kadınların çoğunun rahat ettiği ayarı önerir. Uygulama bu ayarlarla rahatsızlık veriyorsa ayarları dilediğiniz zaman manuel olarak azaltabilirsiniz. 

  Philips Lumea cilt tonu ve tüy rengi tablosu

  Tüm bölgelere eşit şekilde uygulayın

  Philips Lumea'nın etkili çalışabilmesi için cildinizin üzerine eşit şekilde uygulamanız ve hiçbir noktayı atlamamanız önemlidir. Ancak cildin tahriş olmasına yol açabileceği için aynı bölgeye birden fazla ışık atımı uygulamamaya dikkat edin.

  Philips Lumea Tüm Bölgelerde Uygulama
  Philips ile iletişim

  Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

  Başka bir şey mi arıyorsunuz?

  Tüm Philips Destek seçeneklerini keşfedin

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.