1
Ürünler

Avent DECT Bebek Monitörü

%100 özel bağlantı, Gece ışığı SCD501/00

Sorun giderme

Philips Avent Bebek telsizim şarj olmuyor

Philips Avent Bebek telsizinizin ebeveyn ünitesi veya bebek ünitesi şarj olmuyor olabilir. Aşağıdaki olası sebepleri ve çözümleri inceleyerek bunu kendiniz çözmeyi deneyebilirsiniz.

Ebeveyn ünitesi henüz yanıt vermemiştir

Ebeveyn ünitenizi şarj yuvasına yerleştirdiğinizde, pil göstergesi, ünitenin şarj edildiğini göstermek için yanar. LCD ekranında pil simgesinin gösterilmesi biraz zaman alabilir. Bu, bazen bir saat kadar sürebilir.

battery indicator light philips avent baby dect monitor

Şarj edilebilir pillerin ömrü tükenmiştir

Şarj edilebilir pillerin kullanım ömrü sınırlıdır. Philips Avent Bebek telsizinizin ebeveyn ünitesindeki şarj edilebilir pillerinin ömrü tükenmiş olabilir. Şarj edilebilir pilleri başka bir şarj cihazı ile şarj etmeyi deneyin. Piller boş kalmaya devam ediyorsa şarj edilebilir pilleri değiştirmeniz gerekebilir.

Ebeveyn ünitesi şarj standına bağlı değildir

Philips Avent Bebek telsizinizin ebeveyn ünitesinin şarj standına bağlı olduğundan emin olun. Bağlı olup olmadığını kontrol etmek için aşağıdaki adımları uygulayın: 1. Ebeveyn ünitesinin alt kısmındaki metal temas plakasını kuru bir bezle silerek tozu veya kiri temizleyin. 2. Ebeveyn ünitesinin konumunu değiştirin. Ebeveyn ünitesinin alt kısmındaki temas plakası şarj standıyla tam olarak temas etmelidir. Not: Bu çözüm, Philips Avent Bebek telsizi SCD560 ve SCD71X serisi için geçerli değildir.

metal contact plate parent unit philips avent baby monitor

Şarj cihazı arızalıdır

Hem ebeveyn ünitesinin hem de bebek ünitesinin yanında bir şarj cihazı verilir. Bebek ünitesinin şarj cihazıyla ebeveyn ünitesinin şarj cihazını değiştirerek şarj cihazının arızalı olup olmadığını kontrol edin. Sorun şarj cihazı ile taşınıyor Sorun şarj cihazlarından biriyle taşınıyor mu? Bu, şarj cihazında arıza olduğunu gösterir. philips.com/parts-and-accesories adresinden yeni bir şarj cihazı satın alabilirsiniz. Sorun şarj cihazından kaynaklanmıyor Sorun devam ediyorsa ve şarj cihazlarıyla "taşınmıyorsa" ünitelerden birinde teknik arıza olabilir. Daha fazla yardım için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: SCD501/00 , SCD505/00 , SCD535/60 .

Aradığınız bu değil mi?

Sorunuza cevap verildi mi?

Verilmediyse bizimle iletişime geçin.