1
Ürünler

YENİ

OneBlade

Düzeltin, şekillendirin, tıraş edin, Tüm sakal uzunlukları için, 3 takılabilir kirli sakal tarağı, Şarj edilebilir, ıslak ve kuru kullanım QP2520/30

Sorun giderme

Philips OneBlade cihazım çalışmıyor

Philips OneBlade cihazınızın çalışmamasının birkaç nedeni olabilir. En sık karşılaşılan sorunları ve bu sorunları çözmek için neler yapabileceğinizi aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Bıçak tıkanmış veya hasarlı

Bıçağı kontrol edin. Bıçak tıkanmış olabilir. Bıçağı ılık musluk suyu altında durulayın veya bıçak hasarlıysa değiştirin. Bıçak tıkanmışsa bıçağı ılık suda bekletmeyi deneyin.

Cihaz şarj olmuyor

Şarj ışığını kontrol edin. Şarj işlemi sırasında adaptördeki (QP252* modelleri) veya cihazdaki (diğer tüm modeller) şarj göstergesi yanar. Pil şarj göstergesi yanmazsa güç kesintisi olup olmadığını veya duvardaki prizin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Herhangi bir güç kesintisi olmamasına ve prizin çalışmasına rağmen pil şarj göstergesi hala yanmıyorsa adaptör veya cihaz hasarlı olabilir.

Ürün prize takılı

OneBlade, köpükle, jelle ya da duşta kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Elektrik ve su tehlikeli bir birleşim olduğundan güvenlik nedeniyle cihaz, prize takıldığında çalışmaz. Kullanmadan önce cihazı prizden çektiğinizden emin olun.

Model QP6520: "Seyahat kilidi" etkin

“Seyahat kilidinin” etkin olup olmadığını kontrol edin. Seyahat kilidini devre dışı bırakmak için açma/kapama düğmesini 3 saniye basılı tutun.

Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: QP2520/30 , QP2510/11 , QP2520/20 .

Aradığınız bu değil mi?

Sorunuza cevap verildi mi?

Verilmediyse bizimle iletişime geçin.