• Peşin fiyatına 3 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Philips Destek

  Philips OneBlade'i prize takılıyken kullanabilir miyim?

  Yayınlandı 10 Ocak 2023
  OneBlade, güvenlik nedeniyle yalnızca kablosuz çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bunun nedeni, OneBlade'inizin hem ıslak hem kuru tıraşta kullanılabilmesidir. OneBlade'inizi elektriğe bağlıyken suyun yakınında kullanmak çok tehlikeli olabilir. Herhangi bir riskten kaçınmak için cihaz, elektrik prizine bağlıyken çalışmaz.

  OneBlade için Philips HQ87 adaptörün su sıçramalarına karşı dayanıklı olduğunu unutmayın. Yani, cihaz su sıçramasına maruz kalabilir ancak cihaz uzun bir süre boyunca suyla doğrudan temas edemez.  Dolayısıyla OneBlade'inizi şarj ederken cihazı ve adaptörünü sudan veya ıslak yüzeylerden uzak tutun.
   

  Yalnızca kablosuz kullanılabilir

  OneBlade, güvenlik nedeniyle yalnızca kablosuz çalışmak üzere tasarlanmıştır. 

  Bunun nedeni, Philips OneBlade'in hem ıslak hem kuru tıraşta kullanılabilmesidir. Elektriğe bağlıyken cihazı suda kullanmak oldukça tehlikeli olabilir. Herhangi bir riskten kaçınmak için cihaz, elektrik prizine bağlıyken çalışmaz. 

  Ayrıca OneBlade adaptörünün su sıçramalarına karşı dayanıklı olduğunu unutmayın. Dolayısıyla OneBlade'inizi şarj ederken cihazı ve adaptörünü sudan veya ıslak yüzeylerden uzak tutun. Ayrıca, OneBlade'iniz bir şarj bağlantı noktası kapağına sahipse sapı ıslatmadan önce lütfen kapağın sıkıca kapatıldığından emin olun.
  Philips OneBlade'i kablolu olarak kullanma
  Philips ile iletişim

  Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

  Başka bir şey mi arıyorsunuz?

  Tüm Philips Destek seçeneklerini keşfedin

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.